راهنمای جامع خرید از مراکز چابهار

راهنمای جامع خرید از مراکز چابهار
زمان پیشنهادی برای مطالعه ۱۵ دقیقه

خرید از مراکز چابهار ، فروشگاه سالیکا

چابهار با اجناس ارزانش همیشه از بنادر محبوب‌ خانواده‌های ایرانی به حساب می‌آمده ، اهل خرید که باشید حتما درمورد پاساژهای چابهار چیزاهایی شنیده اید. همان بازارها و مراکز خرید چابهار که جزو معروف ترین بازارهای حوضه خلیج فارس و دریای عمان می باشند ، چابهار بهشتی است برای کسانی که می خواهند زیاد و یا به صورت عمده خرید کنند.

در این شهر هر کسی می تواند لوازم مورد نیازش را با کیفیت و قیمت مناسبی تهیه نماید و خلاصه این که به هیچ عنوان دست خالی به شهر خود بازنگردد و به ویژه خرید از فروشگاه اینترنتی سالیکا برای کسانی که قادر به خرید حضوری نیستند ، با سالیکا همراه باشید تا با بهترین مراکز خرید چابهار بیشتر آشنا شوید.

منطقه‌ی آزاد چابهار هم مجتمع‌های مدرن دارد و هم بازار محلی. هر چند بسیاری معتقدند بازار چابهار هم از گرانی‌های اخیر مصون نمانده و قیمت ها خیلی فرقی با سایر شهرها ندارد اما هنوز بازار بعضی لوازم خانگی، چای، قهوه و انواع لوازم آرایشی-بهداشتی در چابهار حسابی گرم است. در خرید این وسایل اما باید حسابی دقت کنید تا گرفتار اجناس فیک نشوید. اگر هم به فکر خرید لباس سنتی هستید، لباس‌های سوزن‌دوزی و محلی سیستان و بلوچستان هم میتواند انتخاب مناسبی باشد.

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری صدف

برای خرید از مراکز چابهار در مرکز خرید صدف که از اولین مجتمع‌های مدرن چابهار به حساب می‌آید؛ انواع لوازم خانگی، آرایشی، بهداشتی، کفش، لباس و خوراکی را می‌توان با قیمت مناسب تهیه کرد. برای خرید این اجناس به طبقه‌ی اول صدف بروید اما اگر به بازار موبایل علاقه دارید طبقه‌ی دوم برای شما مناسب‌تر است. البته یادتان باشد خیلی نمی‌شود روی اصالت کالاهای الکترونیکی حساب باز کرد و باید حواستان را جمع کنید که کلاه سرتان نرود. خرید صندل و لوازم آرایشی در صدف هم پیشنهاد بازدیدکنندگان به شماست.

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری صدف
خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری صدف | سالیکا

برای خرید از مراکز چابهار ، بازار صدف از پر طرفدارترین مراکز خرید چابهار است که نه تنها گردشگران ایرانی که توریست های خارجی نیز رفت و آمد زیادی به آن دارند. این بازار از لوکس ترین مراکز خرید چابهار است و انواع مارک ها و برندها را عرضه می کند. در بازار صدف می توان پارچه های متنوع، انواع کفش و پوشاک زنانه و مردانه و اقلامی مثل چای و شکلات، لوازم خانگی و برقی معروف و لوازم الکترونیک مثل موبایل را تهیه کرد.

نمایندگی بیشتر لوازم برقی در صدف حضور دارند. پر طرفدارترین اقلام بازار صدف، موبایل، صندل و لوازم آرایشی است. بازار صدف از لوکس ترین بازارهای چابهار به شمار می رود و همه اقلام موجود در آن جزو بهترین برندها و محصولات مصرفی محسوب می شود. بد نیست اشاره ای هم به گل فروشی های بازار صدف داشته باشیم که به این بازار رنگ و روی دیگری داده اند.

آدرس بازار صدف چابهار : منطقه آزاد تجاری چابهار، بلوار ریگی 

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری تیس

در توضیح این قسمت از راهنمای خرید از بازارهای چابهار باید به شما که قصد سفر و خرید از چابهار را دارید بگوییم که، اگر به اجناس و کالاهای چینی علاقه مند هستید و نیاز خود را می خواهید از طریق این کالاها برطرف سازید، به مجتمع تجاری تیس سر بزنید. در مرکز خرید تیس و در طبقه ‌ی دوم این مرکز خرید می توانید یک مجموعه ی کامل از اجناس چینی را ببینید زیرا، کاملا این طبقه به اجناس چینی اختصاص داده شده است. طبقه ‌ی پایین این مجتمع نیز به فروشگاه‌ های پلاستیک فروشی و لوازم آرایشی اختصاص داده شده است.

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری تیس
خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری تیس | سالیکا

بازاز تیس از جدیدترین مراکز خرید چابهار به شمار می رود که روز به روز رونق بیشتری می گیرد. اگر به دنبال لباس راحتی برای خانه هستید، در بازار تیس انواع متنوع این لباس ها را پیدا خواهید کرد و با دستِ پر به شهرتان بر خواهید گشت. در بازار تیس انواع چای و مواد غذایی به قیمت های مناسب یافت می شود. در این بازار، کالاها و برندهای مختلفی به چشم می خورد. در طبقه فوقانی تاجرهای چینی را می توان به چشم دید چون این طبقه در انحصار چینی هاست و آنجا از شیر مرغ تا جان آدمیزاد پیدا می شود.

حتی اگر قصد خرید کردن نداشته باشید، تنها به دیدنش هم می ارزد. برای خرید از مراکز چابهار مجتمع تیس در طبقات پایین، مغازه داران ایرانی فعالیت می کنند و اقلامی همچون لوازم آرایشی و محصولات پلاستیکی را عرضه می کنند. در کنار این مرکز خرید، لوازم خانگی دست دوم نیز عرضه می شود. اقلامی همچون لاستیک ماشین، لوازم آرایشی، اسباب بازی، صنایع دستی و پتو را می توان از آنجا تهیه کرد.

آدرس بازار تیس چابهار : بلوار امام خمینی، مرکز خرید تیس

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری پردیس

فروش لوازم شخصی متنوع در این مرکز خرید انجام می‌گیرد. در مرکز خرید پردیس که یکی از بهترین و ارزانترین مراکز خرید چابهار محسوب می‌شود کفش، لوازم شخصی، لوازم‌خانگی و عینک به فروش می‌رسد. تنوع بالای کالاها و قیمت ارزان از ویژگی‌های این مجتمع تجاری است. در خرید از مراکز چابهار پردیس در غرب چابهار قرار دارد، برای خرید کالاهای این مجتمع نیز میتوانید به فروشگاه سالیکا مراجعه کنید. در این بازار انواع برندهای شناخته‌شده را پیدا می‌کنید. در بازار چابهار، این کالاها را می‌یابید: انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، لباس زنانه، کفش، خوراکی‌های خارجی و لوازم خانگی.

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری پردیس
خرید از مجتمع تجاری پردیس | فروشگاه سالیکا

از مهمترین مراکز خرید چابهار، مرکز خرید پردیس است که در کنار چند بازار پر طرفدار دیگر با استقبال بی نظیر مسافران مواجه می شود. در این مرکز خرید فروشگاه های زیادی وجود دارند که اقلام متنوعی را عرضه می کنند. در این میان پوشاک، از جمله کیف و کفش، رونق بیشتری دارد. از دیگر اصناف موجود در بازار پردیس چابهار می توان به وسایل الکترونیکی و دیجیتال به خصوص از نوع دست دوم، لوازم خانگی، لوازم آرایشیِ چند برند خاص و زیورآلات اشاره کرد. بازار پردیس از یک پارکینگ بزرگ در پشت مرکز خرید برخوردار است.

در مرکز خرید پردیس چابهار، فروشگاه‌ های لوازم خانگی، عینک فروشی و صندل فروشی وجود دارد که می ‌توانی از آنها با قیمت مناسب خرید کنی.ولی اگر قصد خرید لوازم خانگی حجیم مثل یخچال فریزر داری چون حمل و نقل آن مشکل است بهتر است از فروشنده ها بخواهی در مقصد آن را به شما تحویل دهند. در خرید از مراکز چابهار خوبی بازار چابهار این است که هر شش مجتمع خرید آن در نزدیکی هم قرار دارد و به راحتی می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

مراکز خرید چابهار ،مجتمع تجاری پردیس
خرید از مجتمع تجاری پردیس | سالیکا

 

با این‌که مرکز خرید پردیس برای خرید اجناس دست دوم یا استوک معروف شده، اما اجناس دیگری هم مثل سایر مراکز خرید چابهار در آن به فروش می‌رسد. از لوازم خانگی گرفته تا انواع پوشاک و عینک و صندل. در خرید از مراکز چابهار اگر هم قصد رفتن با ماشین شخصی‌ دارید خیالتان از بابت جای پارک راحت باشد، چرا که در حوالی این مجتمع پارکینگ عمومی نسبتا بزرگی وجود دارد.

آدرس بازار پردیس چابهار: بلوار امام خمینی، مقابل پارک چابهار

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری فردوس

بازار فردوس، اولین مرکز خرید مدرن چابهار به شمار می رفت و در آن همه‌ی اقلام به دست می آمد. هنوز هم در مرکز خرید فردوس چابهار همه نوع محصولات رفاهی و مورد نیاز وجود دارد. در این بازار معروف از مراکز خرید چابهار می توان انواع پارچه، کیف و کفش و همچنین لوازم آشپزخانه از قبیل انواع ظرف ها، تنقلات، خوراکی، ابزار و لوازم آرایشی را خریداری نمود. بعضی از لوازم و مغازه های فردوس، اجناس ریز و درشت و جدیدی دارند که بسیار کاربردی و جدید است. بسیاری از گردشگران، علاوه بر خرید، تمایل دارند در این بازار بپلکند و محصولات متنوع آن را تماشا کنند.

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری فردوس
خرید از مجتمع تجاری فردوس | فروشگاه آنلاین سالیکا

 

منطقه آزاد چابهار مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری متعددی دارد. بازار فردوس چابهار، یکی دیگر از این بازارهاست که کالاهای مورد نیاز مسافران و مردم بومی را تامین می‌کند. تنقلات خارجی، شکلات، چای، لباس، کیف و کفش، ابزارآلات و… از جمله اجناسی است که در این بازار در دسترس است. از دیگر مراکز خرید چابهار، مجتمع تجاری فردوس در نزدیکی هتل فردوسی چابهار است که برای انواع لوازم آشپزخانه مخصوصا کریستال معروف شده. کیف، کفش و لباس هم در فروشگاه‌های این مجتمع به فروش می‌رسد

آدرس مرکز خرید فردوس چابهار: جنب اداره منطقه آزاد چابهار

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری ابریشم

بازار ابریشم از مراکز خرید چابهار است که طرفدارانی زیای دارد. در این بازار می توان لباس و پوشاک، زیورآلات، نقره و بدلیجات را تهیه کرد. به علاوه انواع کالاهای مصرفی مثل لوازم خانگی، محصولات آرایشی، محصولات صوتی و تصویری در بازار ابریشم به فروش می رسد. بازار ابریشم هر ماه، با برگزاری قرعه کشی، جوایز ارزشمندی به خریداران ارائه می کند. در این بازار اقلام دیگری مثل مواد غذایی عرضه می شود و مردم محلی و گردشگران نیازهایشان را از هایپرمارکت های آنجا برطرف می کنند. از دیگر اقلام موجود در این بازار می توان به لوازم دیجیتال اشاره کرد.

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری ابریشم
خرید از مجتمع تجاری ابریشم | فروشگاه اینترنتی سالیکا

بازار ابریشم چابهار جایی برای خرید کالاهای مصرفی و روزانه است که مورد نیاز هفتگی شما می باشد. لوازم آرایشی و بهداشتی، و لوازم خانگی از محصولاتی است که در این بازار عرضه می ‌شود. اگر لوازم آرایشی برند رو دوست داری یه سر به این بازار بزن. چون محصولات فراوان و معروفی را خواهی دید.  برای رفتن به مرکز خرید ابریشم :

از بلوار امام خمینی به سمت کنارک حرکت کنید، بعد از حدود ده کیلومتر به این مجتمع خواهید رسید.

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری صالحیار

برای خرید از مراکز چابهار داشتن خریدی مناسب، پاساژ صالح‌یار را در لیستتان بگنجانید. بازاری که در طبقه‌ی اولش انواع لوازم خانگی، آرایشی-بهداشتی و پتو عرضه می‌شود اما برای خرید لباس باید به طبقه‌ی دومش بروید. اگر چه توصیه‌ی همیشگی ما به شما این است که مراقب فیک بودن اجناس باشید اما انوع پارچه و چای را می‌توانید با خیال راحت از این بازار خریداری کنید.

مرکز خرید صالحیار چابهار بعد از مرکز خرید صدف، دومین انتخاب گردشگران چابهار گردی است. در این مرکز خرید می ‌توانید لوازمی مانند پتو، آرایشی و بهداشتی، چای و لوازم خانگی را ببینید و از میان کالاهای متنوع و با کیفیت خرید خود را تکمیل کنید و با سوغاتی های خوش قیمت چابهار به شهر خود برگردید.

 

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری صالحیار
خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری صالحیار | سالیکا

 

برای خرید کالاهای خارجی، لوازم خانگی، لوازم آرایش، چای، شکلات و… را از مجتمع تجاری صالحیار چابهار نیز می‌توانید بخرید. برخی از برندهای خاص را نیز در این مجتمع تجاری می‌یابید. از ویژگی‌های این مجتمع عرضه لوازم آرایش و عطر ارزان قیمت است. بنابراین اگر قصد شما این است که اجناس را از چابهار بخرید و در شهر خود بفروشید، حتما سری به صالحیار بزنید.

برای خرید از مراکز چابهار گردشگران بسیاری برای خرید مایحتاج خانگی به چابهار سفر می‌کنند تا علاوه بر خریدی به‌صرفه و اقتصادی به تفریح نیز بپردازند. مرکز خرید صالحیار در غرب شهر چابهار قرار دارد و کالاها و اجناس متفاوتی از جمله لوازم‌خانگی، لوازم بهداشتی، لوازم‌آرایشی و چای و مواد خوراکی و پتو را عرضه می‌کند.

آدرس مجتمع تجاری صالحیار چابهار: بلوار امام خمینی،  مقابل مرکز خرید فردوس

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری سینا و مرکز خرید الماس

در خرید از مراکز چابهار یکی دیگر از مراکز خرید معتبر چابهار مجتمع تجاری سینا است. در این مجتمع هم انواع کالاهای خارجی نظیر شکلات و تنقلات و همچنین لوازم آرایش عرضه می‌شود. مرکز تجاری الماس بر اقلامی مثل پارچه به خصوص پارچه های بلوچی و هندی و مواد غذایی متمرکز شده است. اگر به دنبال این نوع محصولات در مراکز خرید چابهار هستید بهتر است سری به بازار الماس هم بزنید.

خرید از مراکز چابهار ، مجتمع تجاری سینا و مرکز خرید الماس
خرید از مجتمع تجاری سینا و مرکز خرید الماس | سالیکا

آدرس مرکز تجاری الماس : بلوار امام خمینی، مقابل مجتمع تجاری پردیس.

خرید از مراکز چابهار ، دکه بازار

دکه بازار در مقایسه با خرید از مراکز چابهار از سنتی ترین مراکز خرید چابهار است که به نام بازار فجر یا بازار سنتی چابهار نیز شناخته می شود. آن هایی که به پارچه ها و لباس های سنتی بلوچی به خصوص سوزن دوزی و پارچه های رنگارنگ علاقه دارند، عموما به دکه بازار مراجعه می کنند. خانم های بلوچی در این بازار به انداختن طرح و نقش با حنا بر دستان خود و خانم های گردشگر مشغول اند.

در دکه بازار، فرهنگ بلوچی به معنای واقعی جریان دارد. صنایع دستی و سوغات چابهار مثل زری دوزی، داروهای گیاهی، حصیربافی، زیورآلات و محصولاتی از این دست توسط دست فروش ها یا در مغازه های به فروش می رسد و خرید از آن ها کمک زیادی به گردشگری پایدار و رونق گرفتن زندگی بومیان خواهد کرد.

 

در دکه بازار نسبت به خرید از مراکز چابهار می توان بهترین برنج ها و ادویه جات هندی را تهیه نمود و در بازگشت به شهر و دیار، غذاهایی با عطر و طعم هندی و بلوچی را تجربه نمود. مردم محلی به خصوص مهاجران چابهار که در خانه های سازمانیِ نزدیک به بازار قدیم زندگی می کنند، معمولا مایحتاج ضروری مثل میوه و مواد غذایی را از آنجا تهیه می کنند. فروشنده های دکه بازار مردمی خونگرم و خوش انصاف با اخلاقِ مثال زدنیِ مردمان بلوچ اند. مردمی که به دکه بازار مراجعه می کنند از اخلاق این کاسبان و قیمت های بازار رضایت کامل دارند.

خرید از مراکز چابهار ، دکه بازار
خرید از مراکز چابهار ، دکه بازار | فروشگاه سالیکا

به دکه بازار بروید تا اگر دلتان پارچه‌ های رنگارنگ بلوچی می خواهد یا زیورآلات سنتی، چادر بافی، سوزن دوزی، حصیر، معرق، صدف، روسری های محلی و روبند، کاموا، ادویه و گیاهان دارویی را از این بازار خریداری نمایید. البته فکر نکنید که بازارهای چابهار فقط برای خرید و فروش منسوجات فعالیت می کنند بلکه در این بازارها، برنج های هندی و پاکستانی، ترشی های بسته بندی و فله و مخصوصا ترشی انبه و لیمو را با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی خوب در بازار سنتی چابهار نسبت به خرید از مراکز چابهار می توانید تهیه نمایید

آدرس دکه بازار چابهار:  بلوار امام خمینی، خیابان فردوسی، پس از پاساژ دوستخواه.

خرید از مراکز چابهار ، بازار زن ها یا بازار مادر بزرگ ها

بازار زن ها بخشی از بلوک بازار و از مراکز خرید چابهار است  که سرباز و سنتی به شمار می رود. در این بازار از یک سو می توان لباس های بلوچی خریداری نمود و از سوی دیگر می توان به سراغ ادویه جات، تمبر هندی و اقلامی از این دست رفت. در انتهای بازارِ زن ها، قهوه خانه ای به چشم می خورد که پیشنهاد می شود به آنجا بروید و کافه ای از نوعی متفاوت را تجربه کنید. در این قهوه خانه، حتما شیر چایی و پاکورا هم سفارش دهید.

آدرس بازار زن ها (مادر بزرگ ها ) در چابهار: بلوک بازار ، بلوار امام خمینی، خیابان فردوسی.

خرید از مراکز چابهار ، مراکز خرید سنتی

علاوه بر بازار زن ها ( بازار مادربزرگ ها) و دکه بازار که در مطالب بالا به آن ها اشاره شد، بازارهای دیگری نیز در بخش سنتی چابهار به چشم می خورد. در بافت سنتی شهر، بیش از همه، بلوک بازار اهمیت دارد که مشتمل بر بازار زرگرها، بازار ماهی فروشان، بازار ادویه فروشان و البته چند بازار لوکس است. بازار سنتی چابهار را بیشتر مردم محلی می شناسند و گردشگر کمتری آنجا یافت می شود.

خرید از مراکز چابهار ، مراکز خرید سنتی
خرید از مراکز چابهار ، مراکز خرید سنتی | سالیکا

با این حال خوب است بدانید که قیمت ها در این بازار، از بقیه بازارهای چابهار پایین تر است. انواع لباس های محلی، ادویه های تند و تیز و از همه مهم تر غذاهای خیابانی در بازار سنتی جلوه گری می کند. بد نیست به بعضی از این بازارها به صورت مستقل اشاره کنیم ولی پیش از آن توصیه می کنیم حتما از غذاهای خیابانی چابهار و نوشیدنی هایی که جلوی چشم خودتان برایتان آماده می شود، امتحان کنید.

خرید از مراکز چابهار ، بازار طلا یا زرگرها

چابهار یک بازار طلای مشهور نیز دارد، بازاری که تفاوت عمده‌ای با دیگر بازارهای طلا دارد و آن هم در طراحی طلاهاست. می‌توان گفت طراحی طلاها اینجا شبیه به طراحی طلا در کشورهای همسایه و هندوستان است. مغازه‌های پرزرق و برق بازار زرگرها در چابهار قطعا برای علاقمندان به هنر جذاب خواهد بود. بازار زرگرها چابهار بالاتر از پارک بهار قرار گرفته است.

تفاوتی ندارد در شهر خودتان باشید یا در سفر،  در خرید از مراکز چابهار بازار طلا و جواهرات برای بسیاری از خانم‌ها همیشه جذاب است. در چابهار هم اگر سراغ بازار زرگرها را بگیرید، می‌توانید گشتی در مغازه‌های پر زرق و برق آن بزنید و دلتنگیتان برای خرید طلا و جواهر را برطرف نمایید. این بازار کمی بالاتر از پارک بهار قرار دارد. بازار سنتی کوچه و بازارهای مختلفی دارد که یکی از آن ها به صنف طلافروشان اختصاص دارد.

خرید از مراکز چابهار ، بازار طلا یا زرگرها
خرید از مراکز چابهار ، بازار طلا یا زرگرها | فروشگاه سالیکا

طلاهای بازار زرگرها، زرق و برق دیگری دارد و با طلاهای معمولی خیلی فرق می کند. انواع طلاهای هندی و طلاهای سنگین وزن در بازار می درخشد. برای رفتن به بازار طلافروشان باید پارک بهار را پشت سر بگذارید. چابهار بازاری به اسم بازار زرگرها هم دارد که انواع و اقسام طلا و جواهرات با طرح ها و مدلهای مختلف را می ‌توان در آن پیدا کرد. این بازار بالاتر از پارک بهار واقع شده است و مناسب خرید و فروش طلا می باشد.

خرید از مراکز چابهار ، بازار طلا یا زرگرها
خرید از مراکز چابهار ، بازار طلا | سالیکا

یک نکته جالب را در آخر این مطلب یادآوری می کنیم: اگر میهمان مردم چابهار باشی خواهی دید که آنها برای میهمانان خود هر چه دارند رو مایه می گذارند. و اگر میهمان بلوچ و سیستانیها باشی مهر و مهمان نوازی را از نو خواهی آموخت. پس ما هم باید دین خود را به این مهر فراموش نکنیم.

همان طور که اشاره شد طبیعت سیستان و بلوچستان و به طور خاص بندر چابهار بسیار شگفت‌انگیز است. کوه‌های مریخی، دریاچه لیپار، کوه گل افشان، غارهای بان مسیتی، جنگل حرا و روستای درک تنها بخشی از جاذبه ‎های گردشگری چابهار هستند. بنابراین در سفر به چابهار تنها به بازارها و مجتمع‌های خرید اکتفا نکنید و از این زیبایی‌های فوق‌العاده نیز لذت ببرید.

شرکت سازنده این محصول سال های زیادی سابقه تولید محصولات زیبایی پوست از این قبیل دارد و شما می توانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی سالیکا سفارش بدهید. کرم دور چشم بلوبری بیوآکوا یکی از پرطرفدار ترین محصولات فروشگاه سالیکا میباشد که میتوانید هم اکنون آن را با بهترین قیمت سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. کرم دور چشم بلوبری بیوآکوا وندر جزو پرفروش ترین محصولات اورجینال منطقه آزاد چابهار نیز می باشد.

فروشگاه اینترنتی سالیکا دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن بوده و شما مشتریان گرامی می توانید با خیال راحت در بستری امن ، بصورت آنلاین با پرداخت در محل سفارش خود را ثبت نموده و بعد از مدت معین سفارش خود را درب منزل یا محل کار دریافت نمایید . کسانی که از طریق سایت مشکل دارند میتوانند از طریق صفحه اینستاگرام فروشگاه اینترنتی سالیکا ،سفارش خود را ثبت نمایند.

فهرست مطالب

بقیه رو هم با اشتراک گذاری لینک این مقاله از سالیکامگ، دعوت به مطالعه کنین..!

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

عضویت رایگان در خبرنامه ایمیلی سالیکا

فقط اخبار مهم و کد تخفیف ها رو براتون ارسال میکنیم..!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *