توضیحات تکمیلی روش مرجوعی سالیکا

معرفی روش مرجوعی سالیکا

خرید و اعتماد شما به سالیکا ، سرآغاز ارتباطی طولانی خواهد بود.

با خرید از سالیکا ، فقط قیمت‌های درج شده بر روی سایت را پرداخت می‌کنید و هیچ هزینه اضافه اعم از مالیات و … را پرداخت نخواهید کرد. همچنین ملزم به خرید هیچگونه لوازم جانبی در کنار محصول نخواهید بود و قیمت سایت (برای همه محصولات)، قیمت نهایی می‌باشد. البته ممکن است با توجه به محل خریدار، هزینه‌ی حمل به مبلغ خرید شما افزوده شود که در هنگام ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.

 • تمامی محصولات وبسایت سالیکا دارای 7 روز ضمانت اصالت کالا می باشند و این مورد درصورتی قابل قبول است که از محصول به هیچ وجه  استفاده ای نشده باشد و پلمپ محصول، تحت هیچ شرایطی باز نشده باشد.
 • تمامی محصولات بصورت آکبند ارسال میشوند. در صورتی که کالای خریداری شده از مجموعه سالیکا ، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد که ماهیت پک کامل محصول (طبق توضیحات صفحه محصول) نباشد مشتری در اولین روز تحویل محصول باید به فروشگاه اعلام ایراد کند تا عودت وجه یا تعویض انجام شود.
 • هزینه رفت و برگشت محصول برعهده مشتری میباشد.
 • امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و سالیکا از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.
 • تمامی محصولاتی که پلمپ هستند پلمپ ارسال میشوند و محصولاتی که پلمپ نیستند، ابتدا با احتیاط کامل، تست میشوند تا سالیکا از سلامت محصول مطمئن باشد.
 • چنانچه بعد از ثبت سفارش، از خریدتان پشیمان شدید: (عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد – دارای شرایط ذیل)
  • >> قبل از ارسال کالا: می بایست قبل از آنکه کالا توسط سالیکا برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی با شماره تلفن 09109422652 (آقای ایوبی) اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود.
  • >> بعد از ارسال کالا:  چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، قبل از بازکردن جعبه کالا از خریدتان پشیمان شدید و خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی سالیکا اطلاع دهید. فقط کالاهایی قابل بازگشت هستند که بسته‌بندی آنها باز نشده باشد و هیچگونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته‌بندی درج نکرده باشید.
  • >> نکات قابل توجه: هزینه‌های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه‌ی عودت توسط خریدار، به عهده‌ی خریدار خواهد بود.
  • هزینه ارسال پستی به علاوه بسته بندی، مطابق تعرفه پست پیشتاز است و برای سفارشات عمده بالاتر و متغیر میباشد.

 

محصولاتی که در سالیکا قابل مرجوع نیستند چیست؟


– محصولات آرایشی، بهداشتی و محصولاتی که بسته بندی اولیه یا پلمپ آن خدشه دار ویا از حالت اولیه ی اش خارج شده است.
– موارد ترجمه، طراحی، محتوا و مواردی که به صورت فیزیکی کالایی رد و بدل نمی‌شود.
– محصولاتی که به صورت سفارشی با درخواست مشتری تهیه می‌شوند و صحت سلامت آن توسط کارشناسان پشتیبانی تایید شده است.
– محصولات تازه خوری ( تحویل گرفتن این محصولات از پیک به منزله ی ثبت رضایت از سمت مشتری است) .
– لباس نوزاد و لباس زیر .
– محصولات خوراکی ای که بسته بندی اولیه آن‌ها باز شده باشد.
– البسه زنانه و مردانه که از بسته بندی خود خارج شدند (به علت بیماری کرونا)
اما در مورد خاص تشخیص نهایی مرجوعی و یا عدم آن توسط کارشناسان ما می‌تواند تغییر کند .

 
هزینه مرجوعی در سالیکا
در مواردی که خطا از جانب فروشنده باشد، هزینه مرجوعی با خود ایشان و مواردی که مشتری بر حسب سلیقه، درخواست مرجوعی دارد خودش موظف به پرداخت هزینه مرجوعی می‌باشد.