خرید از مراکز چابهار و بازار چینی‌ها
خرید از بازار چینی‌ ها [+ اینفوگرافی]
زمان پیشنهادی برای مطالعه ۱ دقیقه

خرید از بازار چینی‌ ها [+ اینفوگرافی]

در خرید از جنس چینی ها ی منطقه آزاد چابهار، عمدتاً پوشاک و کفش چینی و لوازم منزل و ابزار و لوازم خودرو و…برای عرضه ارائه شده است و حتما کسانی که از چابهار و منطقه آزاد چابهار بازدید می کنند توصیه می‌کنیم محصولات بهترین بازار چینی چابهار رو از دست ندهند..! اینفوگرافی بخشی از قسمت های مختلف بازار چینی مجتمع تیس چابهار رو در زیر با هم ببینیم..!

با توجه به موقعیت چابهار که یکی از شهر های جنوبی در استان سیستان و بلوچستان است و همچنین در جوار اقیانوس هند و دریای مکران قرار گرفته، میتوان این شهر را بهشتی برای افرادی که میخواهند به صورت عمده یا زیاد خرید کنند دانست. در این مطلب قصد داریم به معنی بهترین مراکز خرید چابهار بپردازیم.

مجتمع تجاری تیس ( بازار چینی ها )

تیس در میان خریداران منطقه آزاد چابهار به مرکز اجناس چینی مشهور است. شاید بتوان گفت علت این نامگذاری محلی ها ، وجود بازار چینی ها در طبقه دوم این بازار است. قیمت فوق العاده ارزان اجناس این بازار شاید استدلال دیگری برای این نامگذاری بوده باشد. در واحد های مختلف این محل، لوازم آرایشی و بهداشتی ،پوشاک زنانه، بچه گانه، مردانه و مجلسی ، پتو و لوازم خواب ، سیسمونی نوزاد، ادکلن و عطر ارائه می گردند. ممکن است فعالیت فروشگاه های لاستیک خودرو در این مجموعه برای شما جالب باشد. اما بازار تیس تنوع کالایی زیادی دارد؛ برای مثال میتوان به وجود کافی شاپ ، رستوران ، فست فود و .. اشاره کرد. سایر کالاهای دیگری که برای خرید در چابهار می‌توان به بازار تیس آمد، پلاستیک‌ جات، لوازم‌ آرایشی و بهداشتی، عطریات، چای، شکلات، لباس و لوازم خانگی و انواع ابزار آلات هستند.

خرید از بازار چینی‌
خرید از بازار چینی‌ منطقه آزاد چابهار با سالیکا
مقاله پیشنهادی سالیکا مگ: