ویدئو خرید از بازار چینی‌ های چابهار

در خرید اینترنتی از بازار چینی چابهار و خرید از جنس چینی ها ی منطقه آزاد چابهار، عمدتاً پوشاک و کفش چینی و لوازم منزل و ابزار و لوازم خودرو و…برای عرضه ارائه شده است و حتما کسانی که از چابهار و منطقه آزاد چابهار بازدید می کنند توصیه می‌کنیم محصولات بهترین بازار چینی چابهار رو از دست ندهند..! اینفوگرافی بخشی از قسمت های مختلف بازار چینی مجتمع تیس چابهار رو در زیر با هم ببینیم..!

با توجه به موقعیت چابهار که یکی از شهر های جنوبی در استان سیستان و بلوچستان است و همچنین در جوار اقیانوس هند و دریای مکران قرار گرفته، میتوان این شهر را بهشتی برای افرادی که میخواهند به صورت عمده یا زیاد خرید کنند دانست. در این مطلب قصد داریم یکی از بازار چینی ها در ایران به معنی بهترین مراکز خرید چابهار بازار چینی ها بپردازیم.

 

ویدئو کلیپ خرید از بازار چینی چابهار

 

مجتمع تجاری تیس ( محصولات بازار چینی های چابهار)

تیس در میان خریداران منطقه آزاد چابهار به مرکز اجناس چینی چابهار و فروشگاه چینی ها مشهور است. شاید بتوان گفت علت این نامگذاری محلی ها ، وجود بازار چینی ها در طبقه دوم این بازار است. قیمت فوق العاده ارزان اجناس بازار چینی ها چابهار شاید استدلال دیگری برای این نامگذاری بوده باشد. در واحد های مختلف این محل، لوازم آرایشی و بهداشتی ،پوشاک زنانه، بچه گانه، مردانه و مجلسی ، پتو و لوازم خواب ، سیسمونی نوزاد و ادکلن و عطر چابهار ارائه می گردند. ممکن است فعالیت فروشگاه های لاستیک خودرو در این مجموعه برای شما جالب باشد. اما بازار تیس تنوع کالایی زیادی دارد؛ برای مثال میتوان به وجود کافی شاپ ، رستوران ، فست فود و .. اشاره کرد. سایر کالاهای دیگری که برای خرید در چابهار می‌توان به بازار تیس آمد، پلاستیک‌ جات، لوازم‌ آرایشی و بهداشتی، عطریات، چای، شکلات، لباس و لوازم خانگی و انواع ابزار آلات هستند.

اشتراک گذاری