سالیکا کلاب

در سالیکا کلاب، باشگاه مشتریان سالیکا می توانید امتیاز جمع کنید

و از جوایز و تخفیف های اختصاصی سالیکا کلاب استفاده کنید..!


ورود به پنل باشگاه


در سالیکا کلاب همه چیز اتوماتیک انجام میشه..!

 

نیاز به ثبت نام جداگانه در باشگاه مشتریان نیست!

تمام کاربران قدیمی به صورت اتوماتیک در باشگاه مشتریان ثبت نام شده اند و کاربران جدید هم به همین صورت! برای استفاده از کل خدمات سالیکا یکبار ثبت نام کافیست..!

هر کاری کنید امتیاز براتون جمع میشه، خرید کنید، از سایت بازدید کنید، کامنت بزارید، مقاله بخوانید، محصولی را بررسی کنید و ….

سپس امتیازات خود را از توی پنل کاربری تون به پول تبدیل کنید و از سالیکا خرید کنید!

تمام امتیازات کاملا منصفانه اهدا میشود، همین حالا در سالیکا عضو بشید تا در مناسبت ها امتیاز رایگان هدیه بگیرید..!

 

تا میتوانید توی سالیکا فعالیت داشته باشین و فعالیت خودتون را به امتیاز و پول تبدیل کنید..!

درباره باشگاه مشتریان سالیکا یا سالیکا کلاب

تداوم لذت خرید برای مشتریان همیشگی سالیکا از اهداف اصلی باشگاه مشتریان سالیکا (سالیکا کلاب) است، سالیکا کلاب (sallikaclub) فرصتی برای همراهی بیشتر و خلق تجربه‌های متفاوت و هیجان‌انگیز است.

شما می‌توانید با انجام هر خرید، ثبت نظر در مورد کالای خریداری شده یا دعوت از دوستان، امتیاز جمع کنید و از جوایز موجود در سالیکا کلاب بهره‌مند شوید. با خرج امتیازهای خود می توانید در قرعه کشی ها شرکت کنید و از جوایز ویژه سالیکا کلاب لذت ببرید.

کدهای تخفیف در سالیکا کلاب را از دست ندهید!

در صفحه ی جوایز سالیکا کلاب با ارائه ی کدهای تخفیف سالیکا کالا و بسیاری برندهای نام آشنا همراه شما هستیم تا با تخفیف های ویژه از خرید اقلام کالایی و دریافت خدمات متنوع لذت بیشتری ببرید.

کالاهای هدیه در سالیکا کلاب

در این قسمت طیف متنوعی از اقلام کالایی با تخفیف های ویژه برای شما گردآوری شده است و در بازه های زمانی کوتاه به روز رسانی می شود. با مراجعه به صفحه جوایز در سالیکا کلاب می توانید اقلام کالایی مدنظرتان را با تخفیف های شگفت انگیز و یا حتی با 100 درصد تخفیف و بصورت کاملا رایگان تهیه کنید.

قرعه کشی فصلی سالیکا کلاب

در پایان هر فصل سال، یک قرعه کشی بزرگ با جوایزی هیجان انگیز در سالیکا کلاب برگزار می شود که برای شرکت در این قرعه کشی کافیست 10 امتیاز خرج کنید تا یک بلیت قرعه کشی دریافت کنید و نیز می توانید با خرید بلیت های بیشتر شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشید. جوایز کسب شده توسط شما در صفحه تاریخچه امتیازات در سالیکا کلاب قابل مشاهده است.

چگونه در سالیکا کلاب امتیاز جمع آوری کنم؟

بعد از اینکه برای اولین بار وارد حساب کاربری خود در سالیکا کلاب شدید، می توانید با یکی از روش های زیر امتیاز کسب کنید:

به ازای هر ۱۰ هزار تومان خرید خود، یک امتیاز در سالیکا کلاب دریافت ‌کنید. امتیاز خرید 7 روز پس از اینکه مرسوله خود را دریافت کردید، منظور خواهد شد. سقف امتیاز در هر بار خرید ۱۵۰ امتیاز سالیکا کلاب است.

می توانید با ثبت نظر به ازای هر نظر تایید شده برای کالاهای خریداری شده از سالیکاکلاب، ۵ امتیاز سالیکا کلاب دریافت ‌کنید. برای نوشتن نظر در خصوص کالاهای خریداری شده تان کافیست به پروفایل خود در سالیکا به قسمت “همه سفارش ها” مراجعه و در آنجا با کلیک بر روی پیکانه”جزئیات نسبت به “ثبت نظر” خود اقدام نمایید.

معرفی دوستان یکی دیگر از روش های جمع آوری امتیاز در سالیکا کلاب محسوب می شود. با دعوت از دوستان خود به سالیکا کالا، 7 روز بعد از اولین خرید موفق آنها، 20 امتیاز در سالیکا کلاب دریافت می کنید، سقف امتیاز دریافتی سالیکا کلاب از این طریق، در هر سال 300 امتیاز است. امتیازات کسب شده و خرج شده توسط شما و نیز کدهای تخفیف دریافتی شما در صفحه تاریخچه امتیازات در سالیکا کلاب قابل مشاهده است.