معرفی ۱۵ فروشگاه اینترنتی معتبر ایران❤️سال ۱۴۰۰

معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر
زمان پیشنهادی برای مطالعه ۴۱ دقیقه

معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر در سال ۱۴۰۰ :

در این مقاله از سری مقالات مجله خبری سالیکامگ می خواهیم به معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر در ایران بپردازیم، فروشگاه های اینترنتی که قصد معرفی آنها را در این مقاله داریم، فروشگاه های فروش کالای فیزیکی هستند، یعنی در این مقاله راجع به فروشگاه های آنلاین فروش فایل صحبت نخواهیم کرد.

فروشگاه های اینترنتی در کشور ما ایران در حال حاضر هنوز به جایگاه واقعی خود نرسیده است و هنوز هم با اینکه رقم خرید های اینترنتی از بهترین فروشگاه های اینترنتی در سال های اخیر افزایش بسیار زیادی داشته است، اما متخصصان حوزه ی کسب و کار اینترنتی بر این باورند که هنوز هم در بازار ایران فرصت های بسیار زیاد و کشف نشده ای برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین موفق وجود دارد.

در این مقاله از مجله خبری سالیکامگ قصد داریم ۱۵ تا از بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران را از جهات گوناگون با یکدیگر بررسی کنیم و نقاط قوت و ضعف آن ها را بیان کنیم تا شما عزیزان که می خواهید خرید اینترنتی انجام دهید بتوانید به راحتی و با مطالعه این مقاله بهترین فروشگاه اینترنتی ایران را متناسب با نیاز خودتان انتخاب کنید، پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

لیست بهترین فروشگاه های اینترنتی ایرانی

چند وقتی است که در کشورمان بازارهای فروشگاه اینترنتی بسیار پر جنب و جوش و پر از خبرهای مختلف است و فروشگاه های اینترنتی مختلفی هر روز تاسیس می شوند و از آن طرف فروشگاه های خرید آنلاین دیگری به دلایلی ورشکست شده یا تغییر بازار می دهند، بنابراین ما می خواهیم ۱۵ تا از بهترین فروشگاه های اینترنتی و خرید آنلاین ایران که بهترین عملکرد را در سال داشته اند را بررسی و سپس معرفی کنیم.

فروشگاه اینترنتی چیست؟

به سایت ها و شرکت هایی که کالاها یا خدمات خود را به صورت آنلاین و در فضای اینترنت به فروش می رسانند، فروشگاه اینترنتی می گویند اما توجه داشته باشید که در این مقاله ما ۱۵ سایت خرید آنلاین کالای فیزیکی را مورد بررسی قرار می دهیم یعنی تنها سایت هایی که کالای فیزیکی به فروش می رسانند و برای فروشگاه هایی که خدمات اینترنتی عرضه می کنند مطلبی جدا منتشر خواهیم کرد.

در مقاله معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر سعی کرده ایم فروشگاه ها را بر اساس فاکتورهای مختلفی مورد بررسی قرار دهیم ، برخی از این فاکتورها شامل: میزان خلاقیت در کار ، نوآوری های عرضه شده، میزان بازدید کنندگان از سایت، تجربه کاربری، تجربه های خوب و بد خرید، روش های بازاریابی و موارد مختلفی دیگر که حدی که قابل بررسی باشد، هستند. ما با استفاده از فاکتورهایی که عرض کردیم سعی کرده ایم بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران را در این مطلب لیست کنیم.

 

معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد چیست؟

فروشگاه های اینترنتی هر کدام ویژگی های مثبت و منفی خود را دارند، و شاید یکی از دلایلی که اشخاص تمامی خرید های خود را تنها از یک فروشگاه اینترنتی انجام نمی دهند همین موضوع باشد. در ابتدای این مقاله می خواهیم ویژگی های بهترین فروشگاه اینترنتی و یک فروشگاه آنلاین خوب و معتبر را عنوان کنیم تا در ابتدا بدانیم که بهترین فروشگاه اینترنتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

لازم است بدانید که یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی که هر فروشگاه اینترنتی باید آن را داشته باشد این است که باید تجربه کاربری خوب و دلپذیری داشته باشد به این معنی که کاربری که از سایت بازدید می کند حتی اگر خریدی هم انجام ندهد اما حس خوبی را تجربه کند.

رابط کاربری

رابط کاربری یا همان UI (به انگلیسی: User Interface) (به اختصار UI) از اصلی ترین فاکتورهای هر سایت برای جذب مخاطب است. رابط کاربری تنها فاکتوری است که کاربر بعد از ورود به سایت با آن در ارتباط است. رابط کاربری یا ظاهر یک فروشگاه آنلاین باید به قدری جذاب و حرفه ای طراحی شده باشد که کاربر حتی اگر قصد خرید ندارد برای سرگرمی هم که شده سری به فروشگاه بزند و این یعنی داشتن یک برگ برنده نسبت به رقبا.

ظاهر یک سایت که شامل:

 • رنگ بندی سایت
 • مکان قرار گیری المان های سایت
 • فونت های سایت
 • تصاویر استفاده شده درسایت
 • دسته بندی محصولات
 • و …

است باید به حرفه ای ترین شکل ممکن در کنار یکدیگر یک رابط کاربری حرفه ای را تشکیل دهند.

تجربه کاربری

تجربه کاربری یا همان UX  (به انگلیسی: User Experience) (به اختصار UX) هم مانند رابط کاربری یکی از مهمترین موارد در طراحی سایت های فروشگاهی است و باید به صورت اصولی و حرفه ای طراحی شود.

اگر بخواهیم به صورت ساده تجربه کاربری را بیان کنیم باید بگیم که تجربه کاربری به محض ورود کاربر به سایت شروع می شود کاربر باید به راحتی بتواند در سایت محصول مورد نیاز خود را پیدا کند و در کوتاه ترین زمان ممکن با حداقل مراحل سفارش خود را بدون معطلی ثبت کند و در مواردی حتی خودش متوجه نشود که چه زمانی مراحل خریدش انجام شد! به این میگن یک تجربه کاربری حرفه ای و اصولی. تجربه کاربری در یک جمله یعنی کاربر بعد از خروج از سایت احساس رضایت داشته باشد.

مراحل خرید

فرایند خرید در یک فروشگاه اینترنتی بسیار حائز اهمیت است از آن جهت که اگر مراحل خرید در یک سایتی آنقدر پیچیده و با مراحل بالا باشد در هر مرحله ممکن است کاربر از خرید خود صرف نظر کند و فروشگاه روزانه کلی سفارش را به خاطر همین موضوع از دست بدهد و در مقابل اگر فرآیند ثبت سفارش در یک فروشگاه اینترنتی ساده باشد و یا تنها در یک مرحله بتوان یک ثبت سفارش انجام داد آن فروشگاه به صورت چشم گیری افزایش فروش خواهد داشت. مراحل خرید در یک فروشگاه آنلاین یکی از مراحل طراحی تجربه کاربری است که در بالا به اهمیت آن اشاره کردیم.

امکان جست و جوی پیشرفته و سریع

اگر شما بخواهید یک محصولی که به آن نیاز دارید را از یک فروشگاه اینترنتی خرید کنید اولین کاری که معمولا انجام می دهید جستجوی نام محصول در بخش سرچ سایت است و اگر بخش جستجوی سایت به درستی کار نکند یا سرعت پایینی داشته باشد تعداد زیادی از مشتریان خود را به همین دلیل از دست خواهد داد پس بخش سرچ فروشگاه باید کاملا حرفه ای و سریع کار کند تا کاربر بتواند محصولات مورد نیاز خود را خیلی راحت و سریع پیدا کند و خریدش را انجام دهد.

همچنین جستجوی سایت باید بر اساس فیلتر های مختلفی باشد به عنوان مثال فیلتر های قیمت، برند یا رنگ و … می تواند در جستجوی حرفه ای به کاربر کمک کند.

دسته بندی حرفه ای محصولات

یکی دیگر از ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی خوب داشتن دسته بندی حرفه ای و اصولی در سایت است و این مورد هم در پیدا کردن محصول مورد نیاز مشتری می تواند خیلی کمک کند. دسته بندی محصولات در یک فروشگاه آنلاین باید کاملا اصولی باشد که هر محصول را با هر مدل، رنگ، اندازه و … بتوان به راحتی در دسته بندی سایت پیدا کرد.

 

 

دسته بندی حرفه ای محصولات
دسته بندی حرفه ای محصولات در معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

 

کیفیت خوب و قیمت مناسب محصولات

چه کسی از کیفیت بالای یک محصول و قیمت مناسب بدش می آید؟ مسلما همه ما از فروشگاهی خرید می کنیم که بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار ما قرار دهد، در حال حاضر برخی از فروشگاه های اینترنتی در ایران ضمانت کیفیت و اصالت کالا و همچنین ضمانت پایین ترین قیمت را دارند که این خوب پیشرفتی بزرگ در این زمینه است. پس یکی دیگر از ویژگی های یک فروشگاه برتر آنلاین کیفیت بالای محصولات و ارائه آن با مناسب ترین قیمت است.

گارانتی بازگشت وجه و مرجوعی کالا

فروشگاه اینترنتی که می خواهد اعتماد کاربران خود را جلب کند باید گارانتی بازگشت وجه و همچنین مرجوعی محصول را به کار بگیرد در غیر این صورت کاربران خیلی سخت به همچین سایتی اعتماد خواهند کرد. البته هستند سایت هایی که گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه را در سایت خود قرار داده اند اما زمانی که به باید به آن عمل کنند با هزار جور بهانه تراشی از زیر آن شانه خالی می کنند.

پیشنهاد می کنیم برای اینکه به دام اینچنین سایت ها نیافتید چک کنید که آیا به صورت کاملا واضح قوانین مربوط به مرجوع شدن محصول و گارانتی بازگشت وجه را هنگام خرید یا در صفحه ای مجزا در سایت به صورت کامل بیان کرده اند یا خیر ، اگر بیان نکرده بودند به خرید از آن سایت پیشنهاد نمی شود.

ارائه تخفیف ها و فرصت های ویژه

چه کسی از تخفیف بدش می آید؟ مسلما همه ما دوست داریم محصولات مورد نیازمان را با قیمت مناسب و با تخفیف های ویژه خریداری کنیم. یک فروشگاه اینترنتی خوب باید به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و دوره ای تخفیفاتی ویژه را برای مشتریان خود تدارک ببیند.

حتی تخفیف هایی برای ثبت اولین سفارش می تواند حداقل یک سفارش را از کاربری که هنوز هیچ سفارشی ثبت نکرده کلی فروش سایت را افزایش دهد. ایده های زیادی برای ارائه تخفیفات مختلف در زمان های گوناگون وجود دارد که باعث افزایش چشم گیر فروش می شود، بنابراین یک فروشگاه آنلاین خوب از ابزار تخفیف برای افزایش فروش خود استفاده می کند.

ارسال به موقع و سریع سفارشات

قطعا هر شخص بعد از ثبت سفارش برای دریافت محصول لحظه شماری می کند و اگر محصول مورد نظرش به هر دلیلی در زمان قول داده شده در سایت به دستش نرسد خیلی شاکی خواهد شد و احتمال اینکه دیگر از آن فروشگاه اینترنتی خرید نکند زیاد خواهد بود.

یکی از مهمترین عوامل موفقیت در کسب و کار های اینترنتی عمل به قولی است که می دهید یعنی اگر در سایت خود قول می دهید که کالا را  در عرض ۲۴ ساعت به دست مشتری می رسانید باید در عرض ۲۰ ساعت به دستش برسد اگر این کار را کردید در کارتان خیلی زود موفق خواهید شد ولی اگر به جای ۲۴ ساعت در عرض ۲۵ ساعت به دستش برسد از شما نا امید خواهد شد و در خرید های بعدی خیلی محتاطانه عمل خواهد کرد.

 

۱- فروشگاه دیجی کالا | معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

اولین و بزرگ ترین و بهترین فروشگاه اینترنتی حال حاضر در ایران ، فروشگاه دیجی کالا است که در مواردی که در لیست بالا عرض کردیم تا حد زیادی خوب ظاهر شده و توانسته لقب بهترین فروشگاه اینترنتی ایران را از جهات مختلف از آن خود کند.

سایت دیجی کالا حدود ۱۰ سال قبل یک فروشگاه اینترنتی بسیار ساده با تنوع بسیار پایینی از کالاهای دیجیتال بود و کار خود را از پایین ترین سطح آغاز کرد و اکنون بعد از تقریبا ۱۰ سال بزرگترین سهم از بازار اینترنتی در ایران را از آن خود کرده است.

دیجی کالا از همان ابتدای فعالیت خود همیشه خلاقیت زیادی را برای معرفی حرفه ای و هوشمندانه محصولات خود به کار برده است و شاید یکی از مهمترین دلایلی که کاربران برای کسب اطلاعات دقیق در مورد یک کالا به سایت دیجی کالا مراجعه می کنند همین باشد، اما در سال های گذشته که هنوز فرهنگ خرید اینترنتی در ایران در ابتدای راه بود بیشتر کاربران دیجی کالا تنها برای کسب اطلاعات دقیق یک محصول به این سایت مراجعه می کردند و بعد از مطالعه مشخصات و مقایسات محصولات ، محصول مورد نیازشان را انتخاب می کردند و سپس به بازار های معمولی مراجعه کرده و کالای خود را تهیه می کردند.

ترویج فرهنگ خرید اینترنتی توسط دیجی کالا

در حقیقت اگر بگوییم که سایت و تیم دیجی کالا در گسترش و ترویج خرید اینترنتی در ایران نقش بسیار مهم و بزرگی را ایفا کرده اند، بزرگ نمایی نکرده ایم. و در سال هایی که فروشگاه های آنلاین زرد محصولات بی کیفیت و بدرد نخور می فروختند و هر روز اعتماد کاربران را از خرید اینترنتی سلب می کردند، سایت دیجی کالا تنها سایت معتبر برای خرید محصولات با کیفیت از بستر اینترنت در ایران بود.

اما بعد از گذشت چند سال و گسترش فرهنگ استفاده از خدمات آنلاین دولتی توسط دولت و رسانه ها ، اعتماد مردم را بیشتر از گذشته برای استفاده از خدمات آنلاین و در کنار آن خرید اینترنتی جلب کردند. و این چنین بود که سایت دیجی کالا هر روز که می گذشت قوی تر و معروف تر میشد و تا مدتی هم تنها فروشگاه اینترنتی ایران بود، تا اینکه اکنون به غول فروشگاه های اینترنتی ایران تبدیل شده است.

بعد از اینکه فرهنگ خرید اینترنتی کم کم در ایران به جایگاه قابل قبولی رسید، رسانه ها شروع به گفتن از درآمدهای میلیاردی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا کردند و همین موضوع باعث شد تا دیگر رقبا هوشیار شده و به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی بیافتند.

 

فروشگاه دیجیکالا در معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

رتبه دیجی کالا در بین بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران

با اینکه در سال های اخیر فروشگاه های اینترنتی خیلی خوبی راه اندازی شده اند و دیجی کالا هم در این مسیر با مشکلات فراوانی دسته و پنجه نرم کرده است اما هنوز هم فروشگاه دیجی کالا رتبه اول را در بین فروشگاه های اینترنتی ایران دارد و هنوز هم لقب بهترین فروشگاه اینترنتی ایران را یدک می کشد.

خلاقیت در دیجی کالا

دیجی کالا از نظر خلاقیت در حوزه کاری خود یک پیشرو کامل برای بهترین فروشگاه های اینترنتی دیگر است، از نظر نوآوری هم دیجی کالا همیشه حرفی برای گفتن دارد به عنوان مثال یکی از خلاقیت و نوآوری دیجی کالا راه اندازی کمپین سقف خیالتان کجاست (نگاهی به فردا) بود که با هدف ترویج  “نوآوری باز ” در ایران، از افراد ایده پرداز و خلاق دعوت شد تا با ایده پردازی خلاقانه آینده این شرکت را در سال ۱۴۰۰ پیش بینی کنند. دیجی کالا حتی گروهی به نام «گروه نوآوری باز» دارد که هر روز ایده های جدیدی را به اجرا می گذارند. پس همان طور که دیدید دیجی کالا در نوآوری و خلاقیت در حوزه کاری خود پیشگام است.

مزایای فروشگاه دیجی کالا:

 • سرعت بارگذاری بسیار بالای سایت
 • دارای سیستم جستجوگر کالای بسیار قوی و سریع
 • طراحی تجربه کاربری حرفه ای و جذاب
 • دارای سیستم پیشنهاد روزانه
 • ایمیل مارکتینگ
 • دارای قسمت TV و قسمت MAG
 • استفاده از موتور سیکلت الکتریکی جهت کاهش آلودگی هوا
 • راه اندازی قسمت مارکت پلیس یا بازارچه آنلاین (Marcketplace)
 • جذب کردن مشتریان برای خرید مجدد (دیجی بن)
 • ۷ روز گارانتی برای کالاهای خریداری شده
 • دارای اطلاع رسانی برای موجود شدن محصولات
 • دارای بخش معرفی دقیق محصولات عرضه شده
 • ثبت مشخصات فنی دقیق کالاها در صفحه محصول
 • دارای اپلیکیشن حرفه ای برای موبایل
 • دارای تصاویر ۳ بعدی حرفه ای از محصولات پر فروش
 • ثبت نام سریع در زمان ثبت اولین سفارش
 • امکان عضویت در دیجی کلوب و دریافت امتیاز برای خرید محصولات
 • دارای سیستم همکاری در فروش
 • امکان فروش کالا توسط فروشندگان دیگر (مارکت پلیس)
 • و کلی مزایای دیگر…

معایب فروشگاه دیجی کالا:

 • به تازگی سرعت ارسال سفارشات کاهش داشته است
 • عدم پیگیری برای خرید مجدد بعد از لغو سفارش
 • نداشتن یک سیستم تخفیف زمان خرید
 • نداشتن قسمتی برای شکایات مشتریان
 • پیگیری نکردن شکایات مشتریان
 • عدم ارائه نرم افزار مخصوص تبلت
 • رسال نکردن و ارائه نکردن تمام محصولات در یک سبد خرید (به تازگی)
 • نداشتن سیستمی برای گزارش گیری دقیق وضعیت سفارش
 • نبودن امکان خرید محصولات مرتبط با یکدیگر ( مثال: خرید یک موبایل + ضدخش + قلم مخصوص)
 • ارائه ندادن خدماتی ویژه و خاص برای مشتریانی که خرید های زیادی دارند
 • تحویل ندادن کالا در داخل ساختمان (نیازمند رفتن به درب ورودی) برای تحویل کالا در تهران
 • وضعیت سفارش پس از تحویل به پیک در تهران مشخص نیست و هیچ راه ارتباطی با فرد پیک موتوری هم در دسترس نیست

جمع بندی و رتبه بندی فروشگاه دیجی کالا

با تمامی مزایا و معایبی که در بالا عرض کردیم هنوز هم فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در بین بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران در رتبه اول قرار دارد و هنوز هم با اینکه فروشگاه های آنلاین زیادی در ایران تاسیس شده اند هنوز نتوانسته اند جای دیجی کالا را در بازار اینترنتی ایران بگیرند و هنوز هم اولین گزینه برای تجربه بهترین خرید اینترنتی در ایران سایت دیجی کالا است.

 

۲- فروشگاه مو تن رو در معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

فروشگاه اینترنتی مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران است که از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را شروع کرده است و در این زمان کوتاه توانسته بیش از ۳۰ درصد از بازار اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران را کسب کند.

در این فروشگاه آنلاین محصولات متنوع آرایشی بهداشتی برای خرید در دسترس قرار گرفته اند، همچنین محصولات سایت مو تن رو در دسته بندی های: آرایش و گریم، پوست، مو، بدن، عطر، بهداشت شخصی، مردانه، لوازم برقی، مادر و کودک و … عرضه می شوند. این شرکت با آشنایی کامل با برندهای بازار آرایشی بهداشتی در ایران و همچنین داشتن ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تامین کنندگان این بازار، سعی کرده است تا کالاهای اورجینال را با بهترین قیمت و کیفیت به دست مشتریان خود برساند.

فرآیند ساده ثبت نام در مو تن رو

شاید یکی از مهمترین دلایل خرید از فروشگاه اینترنتی مو تن رو فرآیند بسیار ساده ثبت نام آن باشد. مراحل ثبت نام در سایت مو تن رو به این صورت است که شما تنها با وارد کردن یک شماره تماس و یک رمز عبور می توانید خرید خودتان را انجام داده و در آدرسی که در پروفایل کاربری خود وارد کرده اید کالای های خریداری شده خود را دریافت کنید.

مجله اینترنتی تخصصی آرایشی مو تن رو

یک ویژگی بسیار بارز دیگر سایت مو تن رو ، مجله اینترنتی زیبایی و آرایشی آن است که در این مجله به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در حوزه آرایشی بهداشتی و سلامت فعالیت می کند و هر روزه مقالاتی برای افزایش علم کاربرانش در حوزه آرایشی و سلامتی منتشر می کند.

همچنین شما می توانید در مجله سایت مو تن رو پاسخ سوالات آرایشی خود را به سادگی پیدا کنید و اگر هم پاسخ سوالتان را پیدا نکردید می توانید در مجله سایت سوالات خود را بپرسید و از کارشناسان مو تن رو پاسخ تان را دریافت کنید.

در فروشگاه آنلاین مو تن رو هر چند وقت یک بار کمپین های مختلفی، برای ارئه تخفیف های مختلف با امکان ارسال رایگان، برگزار می شود.

فروشگاه آرایشی بهداشتی مو تن رو با رابط کاربری بسیار زیبا و کاربر پسند، در سال ۹۷ و در جشنواره وب موبایل ایران توانست جایزه بهترین وب سایت تخصصی آرایشی و بهداشتی را  کسب کند.

مزایای فروشگاه مو تن رو :

 • مراحل ثبت نام بسیار ساده
 • فرآیند ثبت سفارش بسیار آسان
 • دارای یک تیم مشاور زیبایی برای پاسخ دادن به سوالات کاربران سایت
 • دارای یک تیم پشتیبانی قدرتمند برای پاسخ دادن به مشکلات کاربران سایت
 • دارای ویژگی جذاب کادویاب
 • دارای ویژگی جذاب امکان چاپ رایگان عکس
 • دارای ارسال رایگان و سریع به سراسر ایران
 • اصالت کالا (تأیید مجوز بهداشت)
 • گارانتی بازگشت کالا
 • ارائه تخفیف‌ های منظم به صورت روزانه
 • معرفی کاملا حرفه ای و دقیق محصولات عرضه شده در سایت
 • قابلیت مقایسه محصولات با یکدیگر
 • دارای یک شبکه اجتماعی داخلی سایت (بیوتی کلاب)
 • گیم نوتیفیکیشن Gamification یا بازیگونگی حرفه ای

معایب فروشگاه مو تن رو:

 • نداشتن نرم افزار (اپلیکیشن) مخصوص موبایل
 • نداشتن خدمات ویژه و خاص برای مشتریانی که خریدهای زیادی انجام می دهند
 • پیگیری نکردن سفارشات لغو شده برای خرید مجدد
 • صفحه اصلی شلوغ و یکنواخت

 

۳- فروشگاه خانومی در معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

فروشگاه اینترنتی خانومی سومین فروشگاه آنلاین در لیست ۱۵ فروشگاه اینترنتی برتر ایران است و این سایت هم همانند سایت مو تن رو یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر است. سایت خانومی از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را اغاز کرده است.

این فروشگاه امکان انتخاب محصولات مورد نظر تان را در بین انواع برندهای ایرانی و خارجی میسر ساخته است و شما می توانید انواع محصولات با کیفیت و اورجینال را از بین برندهای مختلف انتخاب و در آدرس مورد نظرتان دریافت کنید.

شاید یکی از مهمترین تمایزات این فروشگاه با دیگر فروشگاه های اینترنتی در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی این باشد که این شرکت کنترلی قدرتمند روی اورجینال بودن و اصالت محصولات دارد و روی کیفیت و تاریخ انتضای محصولاتش بسیار حساس است و همانطور که می دانید تاریخ انقضا در محصولات آرایشی بهداشتی یک فاکتور بسیار مهم است.

تست محصولات در خانومی

یکی دیگر از ویژگی های کسب و کار اینترنتی خانومی، امکان سفارش و درخواست برای دریافت اشانتیون محصولات است. این بدین معناست که مشتریان و کاربران این فروشگاه اینترنتی می توانند برای هر محصولی که قصد خریدش را دارند درخواست تست اشانتیون بدهند و قبل از خرید آن محصول را تست کنند. این موضوع حتی برای تامین کنندگان کالاها هم جذاب است چون می توانند محصولات شان را به راحتی توسط خانومی برای تست در اختیار مشتریان قرار دهند.

مزایای فروشگاه خانومی :

 • نمایندگی رسمی بیش از ۲۵۰ برند آرایشی بهداشتی و مراقبتی
 • وارد کننده محصولات بدون واسطه و  از تولید کننده اصلی و یا وارد کننده رسمی برند
 • تنوعی بالغ بر ۲۰ هزار کالای آرایشی بهداشتی
 • مجموعه کاملی از برترین برندهای ایرانی و بین المللی
 • امکان بازگشت کالا
 • بسته بندی محصولات در جعبه های جذاب و زیبا
 • ارسال رایگان به سراسر کشور
 • امکان انتخاب اشانتیون
 • معرفی دقیق محصولات عرضه شده
 • توضیحات محصولات براساس کاتالوگ کالاها و توضیحات تولید کننده
 • معرفی حرفه ای و تخصصی کالاهای آرایشی بهداشتی و برندهای گوناگون
 • ارائه انواع مختلفی از تخفیفات روزانه و دوره ای برای کالاهای منتخب
 •  انتشار مقالات مدرن و جدید و کاربردی در حوزه آرایش و زیبایی سلامتی
 • اطلاع رسانی برای موجود شدن کالا و تخفیفات آن کالای خاص

معایب فروشگاه خانومی:

 • رابط کاربری ضعیف
 • استفاده از فونت غیر حرفه ای برای سایت
 • ضعیف بودن قسمت جستجوی سایت
 • کالاهای مورد علاقه تان را باید کلی بگردید تا پیدا کنید
 • سایت خانومی اپلیکیشن موبایل ندارد و این یعنی با موبایل به سختی باید ثبت سفارش انجام داد
 • پایین بودن تنوع عطرهای این سایت با توجه به اینکه عطر یکی از محورهای اصلی سایت معرفی شده است
 • کار نکردن فرم تماس با مای سایت (خودم شخصا می خواستم ارتباط برقرار کنم و کار نمی کرد)

 

۴- فروشگاه دیجی استایل معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

فروشگاه اینترنتی دیجی استایل اولین سایت در حوزه فروش پوشاک به صورت اینترنتی است و دوباره رسیدیم به نام دیجی کالا! همان طور که در بالا خدمت شما عرض کردم فروشگاه اینترنتی دیجی کالا پر بازدید ترین سایت در ایران است که چند وقتی است سایتی به صورت اختصاصی در حوزه پوشاک به نام دیجی استایل راه اندازی کرده است.

خوب شرکت دیجی کالا از سایت اصلی خودش یعنی سایت دیجی کالا تجربه های ارزشمند زیادی را کسب کرده است بنابراین پروژه ی جدیدش که سایت دیجی استایل است به راحتی توانست در مدت زمان کوتاهی از بازار پوشاک ایران سهم زیادی را کسب کند و هم اکنون خود سایت دیجی استایل جزو ۱۵ فروشگاه اینترنتی برتر ایران و یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی در ایران است.

فروشگاه اینترنتی پوشاک دیجی استایل تا به امروز به خوبی توانسته رقبای حوزه ی خودش را کنار بزند و حتی از آن ها سبقت هم بگیرد، دیجی استایل با عرضه محصولات اورجینال از برندهای مختلف ایران و جهان خیلی زود توانست اعتماد مشتریان خود را جلب کند. حال دیجی استایل خود یک غول در بازار پوشاک ایران است!

مزایای فروشگاه دیجی استایل:

 • سرعت بارگذاری بالای سایت
 • امکان جستجوی سریع در بین صدها محصول
 • رابط تجربه کاربری بسیار حرفه ای و کاربرپسند
 • ایمیل مارکتینگ
 • دارای تمامی برندهای پوشاک ایرانی
 • امکان پرو لباس و تست آن
 • رابط کاربری ساده و حرفه ای
 • ثبت نام سریع و ساده در زمان ثبت سفارش
 • ثبت نام از طریق اکانت گوگل
 • دارای اپلیکیشن موبایل (IOS_Android)
 • گذاشتن یک گزینه برای راهنمای سایز در هر محصول
 • مشخصات دقیق سایز و رنگ محصولات
 • ۷ روز گارنتی واقعی بازگشت کالا برای محصولات خریداری شده
 • معرفی دقیق محصولات عرضه شده در سایت
 • ارایه کلیه محصولات در یک سبد
 • نماینده رسمی تعداد زیادی از برندهای برتر دنیا
 • قرار دادن تصاویر محصولات از زاویه های مختلف برای خرید راحت تر
 • امکان ارسال سفارش های بیشتر از یکصد هزار تومان به صورت کاملا رایگان در تهران
 • پشتیبانی قدرتمند و حرفه ای برای مشتریان
 • عرضه محصولات با کیفیت و اورجینال

معایب فروشگاه دیجی استایل:

 • پیگیری نکردن سفارشات لغو شده برای ثبت سفارش مجدد
 • عدم لغو یا تغییر سفارشات بعد از ثبت شدن سفارش
 • ریسپانسیو و واکنشگرا نبودن سایت برای دیوایس های مختلف
 • نداشتن سیستم تخفیف دهی زمان ثبت سفارش
 • نداشتن سیستمی برای گزارش گیری دقیق وضعیت سفارش
 • نرفتن به سمت مارکت پلیس شدن یا بازارچه آنلاین (Maketplace) مانند فروشگاه های اینترنتی بزرگ جهان
 • ندادن خدمات ویژه برای مشتریانی که خریدهای زیادی را انجام می دهند
 • مشخص نبودن وضعیت سفارش پس از تحویل به پیک در تهران و نداشتن راه ارتباطی با فرد پیک موتوری
 • تحویل ندادن کالا در داخل ساختمان (نیازمند رفتن به درب ورودی) برای تحویل کالا در تهران
 • وضعیت سفارش پس از تحویل به پیک در تهران مشخص نیست و هیچ راه ارتباطی با فرد پیک موتوری هم در دسترس نیست
 • نداشتن قسمتی برای دریافت شکایت های مشتریان شاکی
 • پیگیری نکردن شکایات مشتریان
 • گران بودن بیش از حد برخی محصولات عرضه شده
 • نداشتن دسته بندی صحیح محصولات
 • نداشتن یک سیستم وفاداری مشتری

 

۵- فروشگاه بانه دات کام | معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

فروشگاه اینترنتی بانه دات کام یکی از قدیمی ترین و بهترین فروشگاه های اینترنتی لوازم خانگی در ایران با بیشتر از ۸ سال فعالیت مستمر است و یکی دیگر از فروشگاه های آنلاینی است که در لیست ۱۵ فروشگاه اینترنتی برتر ایران و بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران جای دارد. شما می توانید از این سایت انواع محصولات مختلفی را از دسته بندی های سایت مانند: لوازم خانگی، صوتی تصویری، موبایل و دیجیتال، لوازم های سرمایش و گرمایش، ابزار آلات، ابزار های خودرو، لوازم ورزشی، لوازم تحریر، لوازم سرگرمی، زیبایی و سلامت، دکوراسیون منزل، مادر و کودک، لوازم جهزیه عروس و… خریداری کنید.

فروشگاه بانه دات کام به دلیل قیمت های بسیار مناسب و اصالت و کیفیت بالای محصولاتش توانسته مشتریان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند. همچنین فروشگاه آنلاین بانه دات کام توانست در یازدهمین جشنواره وب و موبایل در ایران جزو ۵ سایت برتر در حوزه فروشگاه های خرید اینترنتی قرار گیرد.

اگر عدم اصالت کالا را ثابت کردید ۲۰ درصد از مبلغ محصول بیشتر دریافت کنید! بله درست شنیدید این برنامه ۱۲۰ درصد گارانتی اصالت کالای فروشگاه بانه دات کام است و می گوید اگر عدم اصالت کالای ارسالی به شما ثابت شود فروشگاه بانه دات کام ۲۰ درصد بیشتر از مبلغ پرداختی برای محصول را به مشتریان پرداخت می کند.

نقد و بررسی حرفه ای محصولات در بانه دات کام

سایت بانه دات کام کالاهایی که عرضه می کند را به صورت کاملا حرفه ای نقد و بررسی می کند و مشخصات فنی محصولات را به صورت کامل در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. همچنین فایل PDF راهنمای محصولات، اینفوگرافی و دانشنامه تخصصی کلمات فنی را برای کاربران در دسترس قرار داده است.

طراحی حرفه ای رابط کاربری در بانه دات کام

سایت بانه دات کام با طراحی کاربرپسند، رابط کاربری زیبا، رنگ بندی اصولی، ریسپانسیو بودن سایت برای موبایل و تبلت، طراحی حرفه ای منو و دسترسی آسان به آن، و رعایت مواردی اینچنینی باعث شده کاربرانی که به سایت برای خرید اینترنتی مراجعه می کنند به راحتی با سایت ارتباط برقرار کرده و خریدشان را انجام دهند.

مشاوره قبل از خرید در بانه دات کام

یکی دیگر از امکانات خوب سایت بانه دات کام مشاوره قبل از خرید آن است که باعث می شود مشتری با اعتماد به نفس بالاتری خریدش را انجام دهد و از خرید خود حس خوبی داشته باشد، همچنین در فروشگاه بانه دات کام می توانید بدون رفتن به سایت و تنها به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید که این خود یک ویژگی برای افرادی که امکان استفاده از اینترنت ندارند است.

 

مزایای فروشگاه بانه دات کام:

 • رابط کاربری حرفه ای و زیبای سایت
 • ضمانت کمترین قیمت محصولات
 • تنوع بسیار خوب محصولات
 • قیمت های بسیار مناسب و ارزان محصولات
 • تضمین اصالت ۱۲۰ درصدی کالا
 • امکان مشاوره قبل از خرید محصول
 • دارای تخفیفات متنوع به صورت دوره ای و روزانه
 • سازگاری کامل با دیوایس های مختلف (ریسپانسیو)
 • دارای سیستم اطلاع رسانی به کاربر بعد از موجود شدن محصولات انتخابی
 • سرعت لود بالای سایت
 • ارسال سریع سفارشات به سراسر کشور
 • قابلیت جستجوی سریع در سایت
 • قابلیت پرداخت در محل شما
 • ۷ روز ضمانت تعویض محصول
 • نقد و بررسی کامل برای هر محصول
 • استفاده از روش های گوناگون برای وفادار کردن مشتری
 • راه اندازی سیستم همکاری در فروش
 • عرضه پکیج های ویژه مخصوص جهیزیه عروس
 • دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته

معایب فروشگاه بانه دات کام:

 • بروز نبودن قیمت های محصولات به دلیل نوسان قیمت ارز
 • نداشتن اپلیکیشن موبایل
 • مجبور بودن ثبت نام کاربر در زمان ثبت سفارش
 • نبودن یک سیستم برای رسیدگی به شکایت های مشتری های ناراضی
 • موجود نبودن برخی محصولات در زمان هایی خاص
 • اطلاع رسانی ضعیف در پردازش سفارشات

 

۶- فروشگاه آلیار | معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

فروشگاه اینترنتی آلیار یک فروشگاه اینترنتی نوپا است و در بهمن ماه سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده است. شعار فروشگاه آنلاین آلیار ”زمان را هدیه بگیر، شادی را هدیه کن” است و با هدف تامین وسایل مورد نیاز جامعه و ایجاد حس خریدی بهتر و با صرفه اقتصادی تر برند خود را پایه گذاری کرده است. آلیار نیز عنوان دار بهترین فروشگاه اینترنتی ایرانی را دارا می باشد.

سایت آلیار با اینکه زمان بسیار کوتاهی است که در زمینه پر رقابت فروشگاه اینترنتی فعالیت می کند توانسته است در همین مدت زمان کوتاه سهمی قابل توجه را از این بازار از آن خود کند. یکی از دلایل موفیت چشم گیر فروشگاه آنلاین آلیار ارائه خدمات با کیفیت بالا است و همین موضوع باعث جلب اعتماد کاربران به این کسب و کار اینترنتی شده است.

دسته بندی محصولات در سایت آلیار

هم اکنون از فروشگاه آلیار می توانید در دسته بندی های : مد و پوشاک، خانه و آشپزخانه، سوپر مارکت، بهداشت و سلامت، لوازم ورزشی، سرگرمی و نوزاد، کالای دیجیتال، لوازم تحریر و لوازم خودرو خرید اینترنتی خود را انجام دهید.

راه اندازی بخش سوپر مارکت در فروشگاه اینترنتی آلیار

به تازگی یک دسته بندی جدید به نام سوپر مارکت به سایت آلیار افزوده شده تا مشتریان سایت آلیار بتوانند تمامی نیازهای خود را از همین سایت خرید کنند و در درب منزلشان محصولات خریداری شده خود را دریافت کنند.

چرا خرید اینترنتی از سایت آلیار؟

عرضه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب، داشتن تنوع بالایی از محصولات، تحویل سری و به موقع و همچنین داشتن خدمات پس از فروش حرفه ای از دلایل خرید اینترنتی از آلیار است. فروشگاه اینترنتی آلیار توانسته است با عرضه تعداد زیادی از محصولات با کیفیت شامل: لباس های مردانه و زنانه، کیف و کفش در سایز ها و جنس های متنوع، انواع زیورآلات، نقره جات، بدلیجات، انواع محصولات دیجیتالی و انواع لوازم خودرو و کلی محصولات متنوع دیگر برای تمام اقشار مختلف جامعه با هر سن و سال و هر سلیقه ای را برای تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش برای شما به ارمغان بیاورد.

فروشگاه آلیار دارای یک اپلیکیشن حرفه ای برای استفاده در موبایل هوشمند است و با استفاده از آن می توانید به راحتی در هر مکانی تجربه ی یک خرید اینترنتی لذت بخش داشته باشید. فروشگاه اینترنتی آلیار همواره کمپین های مختلفی را در مناسب های مختلف برای فروش با تخفیفات ویژه برگزار می کند و کدهای تخفیف شگفت انگیزی را برای خریدی به صرفه تر در اختیار کاربران سایت خود قرار می دهد.

سیستم همکاری در فروش سایت آلیار

کسب و کار اینترنتی آلیار برای هر شخصی که تمایل به همکاری با این سایت را داشته باشد قابلیت افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش را راه اندازی کرده است و هر شخصی بدون سرمایه اولیه با سیستم همکاری در فروش آلیار می تواند کسب درآمد کند.

مزایای فروشگاه آلیار :

 • داشتن محصولات متنوع از برندهای برتر دنیا
 • دارای تخفیفات مختلف روزانه و هفته ای و دوره ای
 • ارسال محصولات به سراسر ایران
 • ارسال محصولات به صورت رایگان برای خرید های بیشتر یکصد هزار تومان
 • نداشتن مشکلات سایت های مارکت پلیس (تامین کننده مستقیم تمامی کالاهای سایت خود آلیار است برای همین مشکلات سایت های مارکت پلیس را ندارد)
 • عرضه محصولات با قیمت های بسیار مناسب
 • عرضه محصولات با کیفیت بالا
 • عرضه محصولات اورجینال
 • معرفی حرفه ای و دقیق محصولات عرضه شده در سایت
 • امکان مقایسه محصولات با یکدیگر
 •  دارای اپلیکیشن موبایل و تبلت
 • گارانتی تست و بازگشت محصولات تا ۷ روز در صورت وجود مشکل فنی
 • قابلیت لغو سفارش در صورت انصراف پس از ثبت سفارش
 • کیفیت بالای محصولات عرضه شده
 • قرار دادن عکس‌های با کیفیت و زنده از محصولات (این مورد به دلیل وجود آتلیه قوی و عکاس حرفه‌ای در آلیار است)

معایب فروشگاه آلیار :

 • عدم اطلاع رسانی از موجودی جدید کالاهای ناموجود
 • نداشتن سیستمی برای تعقیب دقیق وضعیت سفارش
 • عرضه تعداد کمی از تخفیفات
 • عدم موجود بودن برخی از کالاهای ضروری
 • نداشتن خدماتی ویژه و خاص برای مشتریانی که از فروشگاه آلیار زیاد خرید می کنند

 

۷- فروشگاه مدیسه | معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

فروشگاه اینترنتی مدیسه در ابتدا در حوزه پوشاک فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون در دسته بندی های بسیار متنوع تری محصولات خود را ارائه می کند. سایت مدیسه هم یکی از ۱۱ فروشگاه اینترنتی برتر ایران است و جز بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران می باشد که در حال حاضر رتبه الکسای آن در ایران ۱۲۸ و در جهان ۲۴۱۱ است که این رتبه نشان از محبوبیت و پر بازدید بودن آن است.

فروشگاه مدیسه چون در ابتدا به صورت تخصصی در حوزه پوشاک شروع به کار کرده است هنوز هم اصالت خود را حفظ کرده و شما اگر می خواهید پوشاک های مرغوب و برندهای مطرح جهان را با قیمتی مناسب و به صورت اینترنتی خریداری کنید فروشگاه آنلاین مدیسه بهترین انتخاب است.

فروشگاه اینترنتی مدیسه به صورت کاملا اختصاصی روی عرضه لباس های مردانه ، لیاس های زنانه و بچه گانه در این سال ها به صورت مستمر فعالیت داشته که همین موضوع سبب شده تا کسب و کار اینترنتی مدیسه یکی از غول های اینترنتی ایران در زمینه فروش اینترنتی پوشاک در کشورمان ایران باشد.

در ادامه متن صفحه ی درباره ما سایت مدیسه را برای آشنایی بیشتر با این سایت برای شما قرار دادیم:

مدیسه کیست؟

او می‌خواهد دوست خوش سلیقه شما باشد…
تصور کنید در مرکز خریدی در حال قدم زدن هستید و از گشت‌زدن در فضایی زیبا، خدماتی متفاوت و خرید از برندهای متنوع و برتر بین المللی و ملی لذت می‌برید. مدیسه چنین مرکز خریدی در فضای آنلاین است که در آن مجموعه‌ای از محصولات برتر بهترین برندهای بین المللی و ملی ایران انتخاب و گردآوری شده تا شما با صرف کمترین زمان و انرژی آنها را ببینید، مقایسه کنید و در نهایت با اطمینان خاطر از اصالت کالاها، خریدی لذت بخش و متفاوت داشته باشید.

اعتماد به مدیسه با یکی از بزرگترین و معتبرترین گروه های تجاری کشورمان پیوند خورده که در طول بیش از نیم قرن اخیر ارائه‌کننده برترین برندهای بین المللی و ملی در ایران بوده ‌است. سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان ما با به‌ کارگیری زیرساختهای استاندارد بین‌المللی تضمین‌کننده‌ی تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد.

مدیسه تلاش می‌کند دوستی خوش‌سلیقه برای شما باشد؛ کالاهایی که در مدیسه می‌بینید با دقت انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت و جزئیات معرفی و ارائه و تحویل داده می‌شوند. جزییات برای ما مهم‌اند؛ در دنیای شتاب‌زده‌ای که ما را احاطه کرده‌ است، مدیسه از شما دعوت می‌کند تا مکث کنید، برندها و محصولات برتر و خاص را بیشتر بشناسید و با خرید از بین آنها با سلیقه‌ی شخصی‌تان، از سبک متمایز خود و کودکتان، فضای خانه و محل کارتان و … لذت ببرید.

 

گارانتی تست و پرو لباس مدیسه

یکی از ویژگی های بسیار بارز فروشگاه پوشاک مدیسه این است که شما بعد از خرید لباس های مورد نیازتان می توانید آن ها را در منزلتان تست و پرو کنید و اگر مورد پسندتان نبود یا سایز لباس ها مناسب شما نبود می توانید محصولات را به راحتی مرجوع کنید. همچنین گارانتی به جز یکی دو فروشگاه دیگر در ایران بسیار نادر است!

تنوع محصولات در سایت مدیسه

در فروشگاه آنلاین لباس مدیسه شما می توانید از دسته بندی های مختلف محصولاتی اعم از : کیف، کفش، پیراهن،‌ مانتو، لباس مجلسی، شومیز، اسکوتر، تیشرت، پیراهن، شلوار، کت، کمربند، کلاه، دستکش، کفش، کیف، بارانی، پالتو،‌ شال، روسری، پالتو، شلوار، عینک آفتابی، بلوز، دامن، تونیک، کاپشن لباس و کفش ورزشی، اکسسوری ورزشی و … را به راحتی به صورت اینترنتی خرید کنید و در آدرسی که در پروفایل خود وارد کردید محصولات خود را دریافت کنید.

ارائه محصولات جدید در مدیسه

به تازگی کسب و کار اینترنتی مدیسه حوزه فعالیت خود را گسترش داده و محصولاتی جدید را دسته بندی های جدید ارائه کرده است برخی از این دسته بندی های جدید شامل : لوازم آرایش، لوازم خانه، لوازم جانبی الکترونیک مثل هدفون و لوازم خانه و آشپزخانه، فرهنگی هنری و حتی سوپر مارکت است.

برترین برندهای جهان در فروشگاه اینترنتی مدیسه

فروشگاه آنلاین لباس مدیسه محصولات پوشاک و اکسسوری های خود را از برترین ، معروف ترین و مرغوب ترین برندهای جهان انتخاب کی کند و اگر بخواهیم برخی از این برندهای برتر را نام ببریم می توانیم به برندهایی نظیر : GAP, H&M, Giordano, La Senza, Nike, Adidas Oysho, Ray-Ban, Versace, Chanel, BVLGARI, Zara و … اشاره کنیم.

استفاده از تبلیغات گوگل در مدیسه

خوب است بدانید که فروشگاه مدیسه در کلمات بسیار سختی مانند خرید اینترنتی لباس اولین رتبه را در نتایج گوگل دارد ولی با این حال باز هم از تبلیغات ادورز گوگل برای این کلمات استفاده و کلمات مشابه خرید اینترنتی لباس استفاده کرده است. از همین کار مدیسه می توان حدس زد که مدیسه اصلا دوست ندارد رقبایش همانند دیجی استایل جایگاهش را در نتایج گوگل بگیرند، البته از رتبه الکسا می توان فهمید که از نظر ترافیک و بازدید سایت مدیسه جایگاه بالاتری نسبت به دیجی استایل دارد.

مزایای فروشگاه مدیسه:

 • رابط کاربری بسیار حرفه ای و کاربر پسند
 • فرآیند سریع در ثبت نام کاربران
 • مراحل ساده برای ثبت سفارش
 • سیستم جستجوی پیشرفته و سریع برای یافتن محصولات مورد نیاز
 • دارای دسته بندی حرفه ای در محصولات
 • ضمانت اصالت محصولات
 • ضمانت بهترین قیمت محصولات
 • عرضه محصولات از برندهای مطرح جهان در زمینه پوشاک
 • ارسال رایگان در سفارشات بالای ۱۰۰ هزار تومان
 • ارائه تخفیف های ویژه روی بعضی از محصولات در دوره های مختلف زمانی
 • زمان تست و پرو لباس
 • گارانتی بازگشت وجه تا ۷ روز
 • دارای نرم افزار موبایل هوشمند
 • دادن ۳۵ هزار تومان تخفیف تنها با عضویت در سایت مدیسه
 • تنوع بالای محصولات
 • قرار دادن تصاویر بسیار حرفه ای و با کیفیت بالا از محصولات
 • سئوی بسیار قوی سایت روی کلمات بسیار سخت

معایب فروشگاه مدیسه:

 • قیمت های زیاد برخی از کالاها
 • ارائه تخفیفات بسیار کم و البته محدود
 • پایین بودن سرعت در ارسال سفارشات
 • وبلاگ ضعیف (ضعیف بودن در بازاریابی محتوا)
 • عدم نمایش درست سایت در موبایل

 

۸- فروشگاه زنبیل | معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

فروشگاه اینترنتی زنبیل هم یکی دیگر از ۱۱ فروشگاه اینترنتی برتر ایران است و جز بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران می باشد که در خردادماه سال ۱۳۹۲ راه اندازی شده است. فروشگاه زنبیل با تنوع بسیار بالای محصولات و کیفیت خوب کالاها و همچنین تاکید این فروشگاه بر پایین ترین قیمت در بازار خرید اینترنتی توانسته است رضایت و اعتماد مشتریانش را در این سال ها جلب کند و در بازار خرید اینترنتی ایران برای خودش سهمی دست و پا کند.

در صفحات محصول در سایت زنبیل در کنار قیمت هر محصول قسمتی را برای نمایش سود شما از این خرید قرار داده اند و این بخش به شما می گوید اگر از زنبیل این محصول را خریداری کنید اینقدر سود می کنید (نسبت به قیمت در فروشگاه های دیگر)

۵ روز ضمانت قیمت کالا در زنبیل

فروشگاه زنبیل هم اکثر فروشگاه های اینترنتی تراز اول ایران ۷ روز ضمانت عودت وجه دارد، اما مزیتی که فروشگاه زنبیل را از دیگر فروشگاه های آنلاین متمایز می کند ۵ روز ضمانت قیمت کالای آن است که واقعا فوق العاده است و به مشتریان خود اجازه می دهد تا ۵ روز قیمت ها را بررسی کند و اگر توانست همان محصول را با همان قیمت از فروشگاهی دیگر خریداری کند می تواند محصول خریداری شده از زنبیل را مرجوع کند.

دسته بندی کالاها در فروشگاه زنبیل

شما می توانید از فروشگاه آنلاین زنبیل و از دسته بندی های : لوازم خانگی، تهویه مطبوع، لوازم دیجیتال، آرایشی و بهداشتی، پزشکی و سلامت، تجهیزات ورزشی، ساعت و اکسسوری، سیسمونی نوزاد، مبلمان، هنر و موسیقی و … خرید اینترنتی خود را انجام دهید.

مزایای فروشگاه زنبیل:

 • ۵ روز ضمانت کمترین قیمت محصولات
 • ارسال فروی در ۳ ساعت (در شهر تهران)
 • پرداخت در محل
 • ۷ روز ضمانت عودت وجه در صورت نارضایتی
 • تنوع بالای محصولات
 • کیفیت بالای محصولات
 • قیمت مناسب محصولات
 • قرارداد با برندهای مختلف و مطرح
 • ارسال بسیار سریع و رایگان به سراسر ایران
 • دارای پشتیبانی قدرتمند
 • ۱۰ روز گارانتی خرید

معایب فروشگاه زنبیل:

 • طراحی تجربه کاربری ضعیف
 • موجود نبودن برخی محصولات در زمان هایی خاص
 • اطلاع رسانی ضعیف در پردازش سفارشات
 • نداشتن یک سیستم وفاداری مشتری
 • عدم پیگیری سفارشات لغو شده برای ثبت مجدد سفارش

 

۹- فروشگاه کیمیا آنلاین | معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

فروشگاه اینترنتی کیمیا آنلاین با فعالیت در حوزه قطعات کامپیوتر و سخت افزار و همچنین دیگر محصولات دیجیتال کار خود را آغاز کرد، ولی هم اکنون در حوزه های گسترده تری مشغول عرضه محصولات متنوع تری است. فروشگاه کیمیا آنلاین به صورت کاملا حرفه ای و سبک طراحی شده است و طوری طراحی شده که به راحتی بتوان در آن یک سفارش ثبت کرد. کیمیا آنلاین نیز یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران است.

قسمت بیش فروشی در سایت کیمیا آنلاین به صورت کاملا حرفه ای راه اندازی شده است و مشتریان در زمان خرید یک محصول و پس از افزودن آن به سبد خرید خود پیشنهادات جذابی را برای خرید لوازم جانبی یا خدمات ضروری مرتبط با محصول را دریافت می کنند که این کار در فروشگاه های اینترنتی فروش محصولات را به شدت افزایش می دهد.

تیکت پشتیبانی در کیمیا آنلاین

یکی دیگر از ویژگی های فروشگاه کیمیا آنلاین راه اندازی قسمت تیکت پشتیبانی است که در فروشگاه های اینترنتی دیگر به ندرت از این قابلیت استفاده می شود.

مزایای فروشگاه کیمیا آنلاین:

 • سرعت بالای بارگذای سایت
 • فروشگاه تخصصی کالاهای دیجیتال
 • سایت دارای نسخه موبایل و تبلت ( ریسپانسیو)
 • دارای لیست قیمت محصولات دیجیتال
 • معرفی دقیق محصولات عرضه شده
 • دارای سیستم تیکت پشتیبانی

معایب فروشگاه کیمیا آنلاین:

 • عدم موجودی برخی کالاها
 • نداشتن ترکیب رنگ صحیح سایت
 • موجود نبودن برخی از کالا ها
 • بروز نبودن قیمت ها در زمان های نوسان نرخ ارز

 

۱۰- فروشگاه اسنپ مارکت! | بررسی فروشگاه های معتبر ایرانی

فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت، با همکاری دو شرکت «اسنپ» و «هایپراستار» متولد شد و جایگزین فروشگاه اینترنتی بامیلو شد. فروشگاه بامیلو در سال ۹۲ کار خود را شروع کرد و با مشکلات فراوانی که پیش روی فروشگاه های اینترنتی در ایران است دست و پنجه نرم کرد تا اینکه در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۹۸ به صورت رسمی بامیلو تعطیل شد و پس از آن مشتریان و کاربران سایت بامیلو به سایت جدید یعنی فروشگاه اسنپ مارکت هدایت شدند.

درباره فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت از زبان خود این شرکت:

فروشگاه اسنپ مارکت، حاصل همکاری دو شرکت بزرگ «اسنپ» و «هایپراستار» است و عضوی جدید از خانواده‌ ی بزرگ اسنپ محسوب می‌شود. مشتریان فروشگاه اسنپ مارکت می‌توانند محصولات سوپر مارکتی مورد نیاز خود را با استفاده از تخفیف‌ های هایپر استار انجام دهند. تمامی کالاهای خریداری‌ شده‌ ی کاربران را هایپر استار تأمین خواهد کرد و با پشتیبانی بزرگ‌ ترین سرویس حمل‌ و نقل آنلاین ایران، یعنی اسنپ، در زمان انتخابی مشتریان به دست آنها خواهد رسید.

مشتریان فروشگاه اسنپ مارکت می‌توانند هر زمان که دوست داشته باشند، از تخفیف‌ های هایپر استار مطلع شوند و محصولات مورد نیاز خود را در هر نقطه ای از شهر تهران به‌ صورت اینترنتی و مستقیماً از فروشگاه هایپر استار خریداری کنند. تنوع بالای محصولات اسنپ‌ مارکت، با بیش از ۵۰۰۰ محصول، این امکان را به مشتریان می‌دهد که تمامی کالاهای مورد نیاز خود را به‌صورت یکجا خرید کنند.

استفاده از اپلیکیشن اسنپ‌ مارکت در وقت مشتریان صرفه‌ جویی خواهد کرد و به آنان اجازه می‌دهد بهتر برنامه‌ ریزی کنند و با هر چه بیشتر دور ماندن از ترافیک درون‌ شهری، آرامش و آسودگی بیشتری داشته باشند؛ طراحی کاربرپسند اپلیکیشن می‌تواند طیف وسیعی از کاربران موبایل‌ های هوشمند را جذب کند و امکانات متنوع و زیادی را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

 

دسته بندی های محصولات اسنپ مارکت

شما در فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت می توانید از دسته بندی های : لبنیات، خواربار، نوشیدنی، دستمال و شوینده، آرایشی بهداشتی، تنقلات، چاشنی و افزودنی، کنسرو و غذای آماده، محصولات پروتئینی، مواد غذایی منجمد، نان و شیرینی، دسر و شیرینی پزی، آجیل و خشکبار، خانه و آشپزخانه، میوه و سبزیجات تازه، مادر و کودک، خانه و سبک زندگی، لوازم تحریر و اداری، لوازم الکترونیکی، ارگانیک و رژیمی و … خرید اینترنتی خود را انجام دهید.

مزایای فروشگاه اسنپ مارکت:

 • کار کردن تخصصی در حوزه سوپرمارکت آنلاین
 • طراحی رابط کاربری زیبای سایت
 • تنوع بالای محصولات سوپر مارکتی
 • سرعت بارگذاری خوب سایت
 • عضویت بسیار ساده تنها با یک شماره تماس

معایب فروشگاه اسنپ مارکت:

 • فروشگاهی تازه متولد شده
 • قیمت بالای برخی محصولات

 

۱۱- فروشگاه اکالا | بررسی و معرفی فروشگاه انلاین معتبر

فروشگاه اینترنتی اُکالا یکی دیگر از فروشگاه های اینترنتی معتبر در ایران است که در ابتدای کار، با خرده فروشی به صورت کسب و کار سنتی کارش را آغاز کرد.

فروشگاه های زنجیره ای کوروش در سال ۱۳۹۳ کارش را با فروش کالاهای اساسی مردم (سوپرمارکتی) در سطح شهر تهران آغاز کرد،مجموعه کوروش از همان ابتدا و به سرعت توانست جایگاه خودش را در این بازار پر رقیب محکم کند به صورتی که خیلی زود و در کمتر از ۲ سال توانست به یکی از معتبرترین فروشگاه های زنجیره ای کشور با بیشترین تعداد شعبه در سراسر ایران باشد.

ایده فروشگاه اینترنتی اُکالا در سال ۱۳۹۶ شکل گرفت و هم اکنون این فروشگاه اینترنتی یکی از موفق ترین و پربازدیدترین فروشگاه های آنلاین در ایران است. فروشگاه آنلاین اُکالا در دسته بندی های بسیار متنوعی محصولات خود را به فروش می رساند دسته بندی هایی همانند: مواد غذایی، نوشیدنی و دمنوش ها، میوه و سبزیجات، خواربار، ابزار و ملزومات، آرایشی و بهداشتی، لوازم التحریر و اداری، مادر و کودک و پوشاک.

اپلیکیشن فروشگاه آنلاین اُکالا

یکی از ویژگی های فروشگاه اینترنتی اُکالا، اپلیکیشن آن است، شما با استفاده از اپلیکیشن اُکالا می توانید کالا های مورد نیاز خود را به سادگی ثبت کنید و محصولاتی که نیاز دارید را به سادگی سفارش دهید و درب منزل خود دریافت کنید. از دیگر ویژگی های اپ فروشگاه اُکالا، قابلیت جستجوی محصولات با استفاده از صوت و همچنین اسکن با استفاده از بارکد است.

 

فروشگاه اکالا در معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر
فروشگاه اکالا در معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

 

مزایای فروشگاه آنلاین اُکالا:

 • هزینه حمل برای خریدهای بالای ۱۰۰ هزارتومان، رایگان می باشد.
 • دارای جدول زمانبدی برای تحویل کالاهای خریداری شده
 • دارای اپلیکیشن بسیار کارآمد
 • رابط کاربری حرفه ای و ساده
 • سرعت بارگذاری سایت بسیار عالی
 • تخفیف های منظم تا سقف ۵۰ درصد
 • ارسال سریع و منظم
 • استفاده از مکان شما برای ارتباط با نزدیکترین فروشگاه افق کوروش
 • دارای نماد تجارت الکترونیک
 • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

معایب فروشگاه آنلاین اُکالا:

 • عدم سرویس دهی به تمام کشور
 • مشکل در پیدا شدن مکان مشتری در گاهی اوقات
 • فعالیت کم در شبکه های اجتماعی
 • تبلیغات ضعیف برای بخش فروشگاه اینترنتی
 • عدم استفاده از سیستم وفادارسازی مشتریان

 

۱۲- فروشگاه ۲۰ بخر | معرفی فروشگاه آنلاین معتبر

فروشگاه اینترنتی ۲۰ بخر، نمایندگی فروش لوازم خانگی بوش در ایران است که با ارائه محصولات این کمپانی معتبر به صورت مستقیم و آنلاین کار فروش محصولات بوش را انجام می دهد. سیاست و هدف اصلی این نمایندگی از راه اندازی فروشگاه آنلاین ۲۰ بخر حذف واسطه های فروش و حفظ تعادل بیشتر قیمت لوازم خانگی بوش در بازار بوده است تا مشتریان بتوانند علاوه بر خرید حضوری از نمایندگی های سرتاسر کشور، محصولات شرکت بوش را در تنوعی کامل همراه با گارانتی بوش سرویس (ضمانت نامه اصلی بوش در ایران) و بهترین قیمت به طور مستقیم تهیه نمایند.

برخی از مزیت های فروشگاه آنلاین ۲۰ بخر

از مزیت های موجود در فروشگاه آنلاین ۲۰ بخر، نمایندگی لوازم خانگی بوش در ایران می توانیم به توضیحات و جدول مشخصات فنی هر محصول اشاره کنیم که می تواند کمک بسیار زیادی در معرفی و شناخت بهتر محصولات باشد تا مشتریان این برند معتبر به آسانی بتوانند بر اساس بودجه و نیازهای خود بهترین و کارآمد ترین مدل را انتخاب نمایند، اگرچه در این فروشگاه اینترنتی از مزیت های دیگر و منحصر به فرد آن می توان به وجود فیلم های مربوط به محصولات در کنار تصاویر آن اشاره نمود که این امر به خرید اینترنتی هر چه راحت تر مشتریان کمک خواهد کرد و خریداران می توانند با داشتن تجسم و شناخت بهتر محصولات و با اطمینانی هر چه بیشتر مدل محصول خود را انتخاب کنند.

لازم به ذکر است علاوه بر آن حتی اگر شما قصد خرید از فروشگاه ۲۰ بخر را هم نداشته باشید و ترجیح دهید خرید خود را به صورت حضوری از نزدیک ترین نمایندگی به منزل و یا محل کار خود انجام دهید، مشاورین فروشگاه اینترنتی ۲۰ بخر می تواند با معرفی نمایندگی لوازم خانگی بوش معتبر در ایران شما را در انتخاب مدل مورد نظرتان، یاری دهد و آدرس نزدیک ترین نمایندگی بوش را در سرتاسر کشور دریافت کنید.

مزایای فروشگاه اینترنتی ۲۰ بخر:

 • فرآیند ثبت نام و ثبت سفارش ساده
 • تیم مشاوره تخصصی جهت پاسخگویی به سؤالات مشتریان
 • ارائه جشنواره های فروش لوازم خانگی بوش در سرتاسر کشور به صورت واحد
 • نقد و بررسی محصولات و امکان مقایسه آن‌ها با یکدیگر
 • وجود ویدیوی معرفی برای هر محصول برای شناخت بیشتر
 • مشاوره و معرفی نزدیک ترین فروشگاه بوش در سرتاسر کشور
 • داشتن یک مجله اینترنتی با محتوای بسیار خوب
 • قیمت مناسب کالاها

معایب فروشگاه اینترنتی ۲۰ بخر:

 • نداشتن اپلیکیشن
 • نداشتن خدمات ویژه به مشتریان خاص
 • عدم پیگیری مجدد پس از لغو سفارش

 

۱۳- فروشگاه انلاین مبیت | معرفی فروشگاه های معتبر اینترنتی

فروشگاه مبیت یکی دیگر از سری فروشگاه های آنلاین ایران است که همانند دیجی کالا کار فروش اینترنتی خود را با عرضه کالاهای دیجیتال و در سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است، وب سایت مبیت (شرکت آواپرداز کیهان کریمان) دارای نماد الکترونیک و مجوز رسمی برای فعالیت در حوزه فروش اینترنتی محصولات مختلف می باشد. دفتر فروشگاه مبیت در شهر کرمان قرار دارد و کرمانی های عزیز می توانند خرید اینترنتی خود را در همان روز و با پیک رایگان دریافت کنند.

مزایای فروشگاه اینترنتی مبیت:

 • مراحل ثبت سفارش بسیار ساده
 • طراحی ساده و زیبا با تجربه کاربری عالی
 • ارسال رایگان برای خریدهای بالای ۱۰۰ هزارتومان
 • ارسال رایگان در کرمان و بدون محدودیت در مبلغ خرید
 • گارانتی ضمانت محصولات
 • گارانتی بازگشت وجه و مرجوعی محصول خریداری شده
 • قیمت های مناسب
 • امکان پرداخت در محل در شهر کرمان
 • پشتیبانی تلفنی
 • دارای اپلیکیشن اندروید و آیوس

معایب فروشگاه اینترنتی مبیت:

 • فروشگاهی جدید نسبت به دیگر رقبا
 • پایین بودن تنوع محصولات
 • نداشتن خدمات ویژه به مشتریان خاص

 

فروشگاه مبیت در معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر
معرفی فروشگاه مبیت در مقاله معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر ایرانی سالیکامگ

۱۴- فروشگاه اینترنتی پلازا | بررسی و معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

فروشگاه اینترنتی پلازا فعالیت خود را در حوزه فروش آنلاین از اواخر سال ۱۳۸۷ آغاز کرده‌است. پلازا با هدف تبدیل شدن به یک بازار بزرگ اینترنتی، انواع محصولات دیجیتال، لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر را برای مشتریان خود فراهم آورده و به نظر می‌رسد این فروشگاه وارد یک رقابت ناخواسته با دیجی‌کالا شده‌است.

پلازا از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی ایران است که شما می‌توانید انواع کالای دیجیتال مانند: موبایل، تبلت، لپ تاپ، کامپیوتر، دوربین و لوازم جانبی مرتبط همچون هدفون، هدست، اسپیکر، موس، کابل، شارژر، پاوربانک و… را از برندهای معتبری مانند اپل، سامسونگ، ال جی، سونی، شیائومی، هواوی، هوکو، هویت، تسکو، انرجایزر، ریزر، لاجیتک و … از این فروشگاه خریداری کنید. خوب است بدانید که تمامی کالاهای فروشگاه اینترنتی پلازا با گارانتی عرضه می‌شوند و در صورت عدم رضایت، می‌توانید کالای خریداری شده از این فروشگاه آنلاین را پس از خرید، برگشت دهید.

نقد و بررسی حرفه ای محصولات در پلازا

سایت پلازا تمامی کالاهای عرضه شده در فروشگاه خود را به صورت کاملا حرفه‌ای نقد و بررسی می‌کند. تیم پشتیبانی پلازا با درج مشخصات فنی محصولات، به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا انتخابی دقیق و آگاهانه داشته باشند و با مقایسه محصولات، کالای مورد نظر خود را با اطمینان بالا خریداری کنند؛ همچنین مشتریان می‌توانند با برقراری تماس تلفنی از کارشناسان این مجموعه مشاوره دریافت نموده و سوالات خود را درباره محصول مورد نظر مطرح نمایند. اگر دوست دارید یک متخصص کالای دیجیتال هنگام خرید، شما را همراهی کند، فروشگاه اینترنتی پلازا بهترین انتخاب است.

قیمت ارزان انواع کالا در پلاز

عرضه محصولات با کیفیت در کنار قیمت مناسب و ارزان، اتفاقی است که در پلازا ممکن شده‌است. قطعا پلازا از معدود فروشگاه‌های آنلاینی است که می توان محصولات با کیفیت را با قیمتی ارزان و بدون کمترین دغدغه خریداری کرد. علاوه بر آن پلازا تخفیف‌های ویژه‌ای را در بازه‌های زمانی مختلف بر روی کالاهای خود اعمال می‌کند و فرصت خرید استثنایی را برای مشتریان خود فراهم می‌آورد؛ همچنین با مراجعه روزانه به این فروشگاه می‌توانید از پیشنهادهای ویژه روزانه آن هم استفاده نمایید.

باشگاه مشتریان پلازا

فرایند ثبت‌نام در فروشگاه اینترنتی پلازا بسیار ساده است و به محض عضویت در آن وارد باشگاه مشتریان می‌شوید. این باشگاه دارای ۴ سطح دسترسی متفاوت است که هر یک از این سطوح شامل درصد تخفیف مشخصی روی تمامی کالاها است. تنها کاری که برای ارتقا سطح کاربری باید انجام دهید جمع‌آوری امتیاز با خرید هر محصول است.

عمده فروشی پلازا

بدون تردید یکی از موفق‌ترین فروشگاه های عمده فروشی کالای دیجیتال و لوازم جانبی آن در ایران، فروشگاه پلازا است. عمده فروشی پلازا ابتدا کار خود را با فروش عمده کالای دیجیتال به فروشندگان سنتی آغاز کرد؛ اما حالا چند سالی است که در حوزه فروش اینترنتی عمده هم فعالیت می‌کند.

مغازه‌داران، موسسات خصوصی و حتی ادارات دولتی می‌توانند با عضویت در بخش خریداران عمده پلازا، کالاهای مورد نظر خود را با قیمت ارزان‌تر خریداری کنند. پلازا یکی از معدود فروشگاه های عمده فروشی آنلاین است که اپلیکیشن اندروید و آیفون اختصاصی (پلازاپلاس) را برای خریداران عمده در نظر گرفته است تا کاربران به راحتی بتوانند خرید کنند.

مجله اینترنتی پلازا

پلازامگ مجله اینترنتی فروشگاه آنلاین پلازا است. این مجله علاوه بر پرداختن به موضوعات مرتبط با فروشگاه، به دیگر موضوعات جذاب روز مانند بررسی فیلم و سریال، معرفی نرم‌افزار، بیوگرافی، کسب و کار و … هم می‌پردازد.

مزایای فروشگاه پلازا

 • قیمت ارزان نسبت به سایر فروشگاه‌ها
 • پیشنهاد‌های ویژه به همراه تخفیف‌های طولانی
 • امکان مقایسه کالاها با هم
 • تضمین اصالت کالا
 • ۷ روز ضمانت بازگشت کالا
 • ارسال سریع و راحت به سراسر کشور
 • امکان پیگیری سفارش در مدت ارسال
 • توضیحات و اطلاعات مفید کالا + عکس‌های باکیفیت
 • امکان انتخاب نحوه ارسال
 • داشتن فیلترهای مناسب برای پیدا کردن کالای مورد نیاز
 • پیشنهادهای روزانه جذاب و پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • داشتن یک مجله جذاب و بروز
 • داشتن عمده فروشی
 • داشتن باشگاه مشتریان

معایب فروشگاه پلازا

 • نداشتن نرم افزار موبایل
 • موجود نبودن برخی از کالاها
 • تنوع پایین محصولات
 • نداشتن قسمتی برای شکایات مشتریان

 

۱۵- فروشگاه تاپ کوپن | معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر

تاپ کوپن استارت آپی است که بصورت تخصصی در زمینه ارائه کد تخفیف کسب و کار های اینترنتی با هدف ترویج خرید با کمترین هزینه بین کاربران ایرانی، در زمستان ۱۳۹۷ شروع به کار کرد. تاپ کوپن این امکان را برای مخاطبان ایرانی فراهم می آورد که بتوانند از تخفیفات مجموعه های مختلف مانند: دیجی کالا، اسنپ، تپسی، بیمه بازار، فیلیمو، نماوا، اُکالا، اسنپ فود، اسنپ مارکت و بیش از ۲۰۰ مجموعه آنلاین دیگر استفاده نمایید.
لازم به ذکر است مجموعه هایی که تمایل به همکاری با تاپ کوپن را دارند، می‌توانند به راحتی وارد سایت شده و از قسمت منو درج کد تخفیف را انتخاب کنند تا کدهای آنها هم به سایت اضافه شود و مورد استفاده کاربران قرار بگیرد.
نکته مهم در مجموعه تاپ کوپن این است که استفاده از تمامی کدهای تخفیف کاملا رایگان است و شما هم اکنون می‌توانید برای مشاهده و استفاده از کدتخفیف سایت دلخواهتان وارد سایت تاپ کوپن شوید.

مزایای تاپ کوپن:

 • دسترسی سریع به کدهای تخفیف با امکان جستجو
 • وجود دسته بندی کاملی از انواع کسب و کارهای آنلاین و سایت‌ها
 • تنوع در ارائه کدهای تخفیف
 • به روز بودن کدهای تخفیف
 • دارا بودن پلیکیشن اندروید
 • طراحی زیبا و کاربر پسند
 • ارائه خدمات پشتیبانی و پاسخ گویی در چت آنلاین، تلگرام، واتساپ و اینستاگرام

معایب تاپ کوپن:

 • عدم وجود اپلیکیشن برای گوشی های آیفون
 • عدم فعالیت و همکاری با مجموعه های آفلاین (تحت بررسی)
 • فعالیت کم در شبکه های اجتماعی

 

فروشگاه تاپ کوپن در معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر
فروشگاه تاپ کوپن در مقاله معرفی فروشگاه اینترنتی معتبر سالیکا

نتیجه گیری نهایی:

در این مقاله هدف اصلی صرفا معرفی فروشگاه های برتر بر اساس معیار های فنی و کاربردی بود و پس از آن آشنایی کاربران مدیر وب با مواردی که در یک فروشگاه اینترنتی می تواند مهم تلقی شود و یا به عنوان ضعف آن فروشگاه در نظر گرفته بشود.

چیزی که اهمیت بسیار بالایی دارد این است که شاید در ظاهر این موارد کوچک به نظر برسند اما همین موارد به ظاهر کوچک است که باعث تفاوت های بسیار بزرگ می شود.

 

نظر شما چیست؟

در نهایت از شما می خواهیم که تجربه خرید خود از این فروشگاه ها و یا فروشگاه های اینترنتی دیگری که در این مقاله در مورد آنها صحبت نشد را در بخش نظرات با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید تا با این کار بتوانیم به یکدیگر در جهت انتخاب صحیح بهترین فروشگاه اینترنتی برای خرید های آنلاین بعدی کمک کنیم.

فهرست مطالب

بقیه رو هم با اشتراک گذاری لینک این مقاله از سالیکامگ، دعوت به مطالعه کنین..!

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

عضویت رایگان در خبرنامه ایمیلی سالیکا

فقط اخبار مهم و کد تخفیف ها رو براتون ارسال میکنیم..!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *